Máte pocit, že vašej kancelárii chýba šmrnc? Trávite pri pracovnom stole denne mnohé hodiny? Trápi vás bolesť chrbta alebo krčnej chrbtice a vy tápate, ako si okrem cvičenia pomôcť? V každom prípade pre vás bude prínosom, ak si zaobstaráte kancelársku stoličku, ktorá vám bude ako šitá na mieru.

Kancelárske stoličky dnes spájajú kvalitné spracovanie, podporu zdravia aj veľmi pekný dizajn. Či už uprednostníte stoličku v modernom prevedení, pestrú, tvarovo nevšednú, alebo ste skôr pre klasiku s kusom elegancie, na webovej stránke Hawaj.sk si určite vyberiete.

Na čo si dať pozor pri výbere kancelárskej stoličky  

Výška ľudí aj ich váha je rozdielna. Preto si pred kúpou kancelárske stoličky overte, či je výškovo nastaviteľná a akú má maximálnu nosnosť. Veľmi vhodné je, aby mala aj nastaviteľné podrúčky, opierku chrbta a prípadne aj hlavy.

Naše preferencie sa môžu odlišovať aj pri výbere materiálov, z ktorých je stolička zhotovená. Na svoje si prídu vyznávači koženky aj priedušného materiálu.

Ak máte pracovňu doma a z času na čas sa v nej ocitnú aj deti, určite nezanedbajte možnosť jednoduchého čistenia stoličky. Napríklad koženka je na údržbu veľmi nenáročná, ale aj pri ostatných materiáloch sa myslelo aj na jednoduchosť odstraňovania nečistôt.

Konštrukcia stoličky musí byť pevná, celkovo stabilná a použité kolieska by mali fungovať hladko, bez zadrhávania. Iste využijete aj otáčavosť stoličky, najmä ak sa pri práci potrebujete často otáčať aj k ďalšej pracovnej ploche.

Čo sa týka vzhľadu, vyberajte stoličku tak, aby zapadala do rázu kancelárie. Ak máte honosný nábytok, vyberte si kancelársku stoličku potiahnutú koženkou. Pri modernom nábytku, napríklad kovovom kombinovanom s plastom či preglejkou, stavte skôr na modernejšie typy stoličiek.

Príjemný bar v práci i doma

Príjemný bar v práci i doma
Príjemný bar v práci i doma

Stále viac obľúbené sú útulné bary, pri ktorých sa môžeme odreagovať pri práci, naobedovať sa pri nich, alebo si tu spraviť rýchlu poradu s kolegom z iného oddelenia. Taktiež sa čím ďalej viac objavujú v našich domácnostiach. Niet divu, ponúkajú úplne inú možnosť stráveného večera či už s partnerom alebo s priateľmi.

E-shop Hawaj.sk ponúka aj moderné barové stoličky v rôznych verziách. Nechýbajú modely pestré či jednoduché, plastové, potiahnuté koženkou, látkou, s čalúnením alebo bez neho, s opierkami aj bez opierok.

Presvedčte sa sami, prezrite si rozmanitosť ponúkaného tovaru a objednajte si kancelárske alebo barové stoličky. Budete určite spokojní a sedenie na vašich nových stoličkách bude pre vás príjemné a pohodlné.