Premýšľate nad tantra masážou, alebo ste pravidelným návštevníkom tantrického salónu no máte chuť na zmenu a chceli by ste zažiť niečo jedinečné? Klasická erotická masáž sa môže stať aj napriek vzrušujúcemu zážitku po opakovaných návštevách fádnou. V salóne Tantra Diamond sa vám to tak skoro nestane.

Tantra Diamond, luxusný tantra salón v Bratislave poskytuje individuálny prístup a exkluzívne služby v oblasti tantra a erotických masáží. Pozrite sa s nami na tie najzaujímavejšie druhy tantra masáží a zistite, na čo sa môžete tešiť.

4 Hands

Erotická masáž 4 Hands (4 ruky) je ako stvorená pre pravých pôžitkárov. Pri tomto type masáže sa vám venujú dve tantra masérky. Potešenie začína už pred samotnou masážou spoločným kúpeľom, kde z vás tantra masérky “vyumývajú” všetok počiatočný stres a napätie. Po uvoľňujúcom kúpeli, ktorý vás naladí na masáž si vás masérky odvedú do tantrickej miestnosti, kde vám doprajú dvojité potešenie. Nastane vo vás pocit výnimočnosti a božského potešenia.

Love Game Tantra

Love Game Tantra. Názov, ktorý priláka najmä skutočných hráčov. A teraz nehovoríme o gamblignu. Masáž začínajúca spoločnou sprchou a krásnymi maznavými chvíľami s vašou tantra lady. Po tomto opojnom zážitku nasleduje rituál NAMASTE, starodávny rituál vyjadrujúci vzdanie úcty, ktorý sa odohráva už v tantrickej miestnosti. Masáž je vzájomná a zahŕňa body masáž, ktorá je vykonávaná celým telom nádhernej masérky.

MAGIC Tantra

Magický zážitok v podobe erotickej masáže Magic Tantra. Už pri vstupe vás čaká vychladená fľaša sektu/vína a čerstvé ovocie s tekutou čokoládou. To sa ale všetko iba rozbieha. Po prvotnom kúpeli s vašou okúzľujúcou masérkou, si vás vaša lady odvedie do tantrickej miestnosti, kde vás navnadí svojim tancom v erotickom spodnom prádle. Nasleduje vzájomná masáž vedená vašou tantra lady.

V salóne Tantra Diamond Bratislava na vás čakajú neopakovateľné zážitky, aké ste v centre Bratislvay doteraz nezažili.