Tantrická masáž je senzuálna masáž, ktorá sa odporúča každému, kto chce prebudiť v sebe novú energiu. Od iných druhov masáži sa vyznačuje tým, že tantra masérky do svojho masážneho rituálu zahŕňajú aj masáž pohlavných orgánov, čím do vášho tela príde príliv nie hociakej energie, ale práve tej životnej, bez ktorej by ľudstvo nejestvovalo. Zároveň sa odporúča ľuďom vyčerpaným a unaveným, ktorí hľadajú úplnu relaxáciu a uvoľnenie. Pre aké povolanie sa teda tantrická masáž hodí najlepšie?

Tantrická masáž a duševné povolania

Lekár, právnik či podnikateľ. Ich myseľ je dennodenne zaťažená. Lekár má starosti so svojimi pacientmi. Rozmýšľa aké choroby ich trápia, čo s čím súvisí, aké lieky budú pre pacienta najvhodnejšie. Denné nočné služby, operácie, veľká zodpovednosť. Tento veľký tlak sa podpíše aj na lekárovom stave. Potrebuje si oddýchnuť, prísť na iné myšlienky. Nech sa konečne aj niekto oňho postará. Ten niekto môže byť aj tantra masérka, ktorá mu spríjemní večer svojou zmyselnou tantrickou masážou. Právnik, chodiaci zákon, ktorý musí ovládať každý paragraf má toho tiež veľa. Obhajoba, dlhé súdne trovy, nezhody. Nechce sa mu už hájiť cudzie spory. Chce brániť seba a svoje potreby. V čom mu samozrejme môže pomôcť tantra masáž. Podnikateľ a jeho hektický život plný nervov a stresov. Neuhradené faktúry, zháňanie zákazok, nevie kde mu hlava stojí. Aj on chce vypnúť, zabudnúť na starosti a užiť si trošku vzrušenia. Tantrická masáž môže byť preňho tým pravým orechovým.

Každý kto pracuje duševne, má veľmi zaneprázdnenú myseľ a niekedy jednoducho nevie prestať pracovať. Relaxácia a oddych sú v takomto prípade účinnými nástrojmi ako predísť psychickému vyčerpaniu a prepracovaniu. Oddajte sa tantrickej masáži a osloboďte svoju myseľ.

Tantrická masáž a manuálne povolania

Pekár, murár či kamionista. Stáť na nohách celý deň, robiť monotónnu prácu, ten istý pohyb. Manuálne povolania veľmi zaťažujú telo človeka. Stuhnuté svalstvo, bolesti v krížoch či iných častiach tela. Toto sú hlavné príznaky, ktoré trápia ľudí vykonávajúcich fyzicky namáhavé povolania. Ich telo potrebuje väčšmi oddych a zvýšenú starostlivosť. Rozmasírovanie celého tela v rámci tantra masáže im môže prinavrátiť stratenú silu a energiu do ďalších dní. Či už je to pekár, ktorý musí deň čo deň skoro ráno vstávať do práce. Alebo murár, ktorý zdvíha ťažké stavebné materiály a namáha si svoju chrbticu. Alebo je to kamionista, ktorý celý deň sedí za volantom a musí vynakladať zvýšenú pozornosť na cestnú premávku. Každý deň si ľahnú do postele unavení, vyčerpaní, ich telo slabne. Preto potrebujú regeneráciu v podobe tantrickej masáže. Jemné dotyky, nežné hladenia ich telo scitlivia. Muži sú síce to drsnejšie pohlavie, ale aj oni potrebujú dotyk, nehu. O to viac si zaslúžia takýto uvoľňujúci pôžitok.

Či už pracujete duševne alebo manuálne, či ste muž alebo žena, vyskúšajte tantrickú masáž. Uvoľnite telo aj myseľ a doprajte si nezabudnuteľný zážitok.