Ste tehotná žena a neviete si dať rady so stravovaním? Strácate sa vo všetkých radách o tom, čo je dobré a čo nie? Žiadny strach, je tu jednoduché riešenie, vďaka ktorému môže byť strava v tehotenstve skutočne hračka!

Ženy by mali byť rozhodne najváženejšími osobami pod Slnkom. Mnohí si ani poriadne neuvedomujeme, čo všetko ženy pre náš svet znamenajú. Vyhnime sa však diskusiám o ženských povinnostiach, pozrime sa skôr na obdobie ženy, ktoré prináša obrovské množstvo rôznych problémov, a to tehotenstvo. Áno, je to krásne obdobie, ale tak sa na tehotenstvo väčšina žien pozerá až s odstupom času. Počas tehotenstva si totiž väčšina žien poriadne zanadáva a zaplače, nečudo, obmedzenia zo všetkých strán, komu by sa to chcelo tak dlho trpieť… Jedným z najväčších obmedzení je strava tehotnej ženy. O tom, čo by ženy mali a nemali počas tehotenstva konzumovať, už bolo napísaných mnoho kníh a vyrieknutých veľa odborných názorov, nikdy však presne neviete, čo je úplne správne a čo nie. Základom by malo byť vyhýbanie sa kyslým potravinám, jedlám, ktoré nadúvajú a sú náročné na trávenie a potravinám s veľmi výraznou chuťou. Keď je ale váš jedálniček tak obmedzený, odkiaľ budete mať všetky tie potrebné minerály a vitamíny pre tehotné?

Doplnky stravy – skutočne tak dobré?

Ako ideálne riešenie sa môžu javiť doplnky stravy, ktoré umožňujú rýchle a jednoduché doplnenie vitamínov a minerálov, ktoré sú esenciálne pre bezproblémové tehotenstvo a dojčenie. Keďže výživa v tehotenstve nie je prirodzene plnohodnotná, doplnky stravy sú jediným záchrancom. Pozrime sa na doplnok stravy MamaDHA. Jeho hlavnou zložkou je, ako napovedá jeho názov, DHA – kyselina z omega3. Tá ale neúčinkuje sama, podporená je kyselinou listovou, horčíkom, jódom a vitamínom D, teda zložkami, ktoré sú pre zdravý organizmus najdôležitejšie. Čo však MamaDHA neobsahuje sú prvky, ktoré by mohli byť v určitých prípadoch nebezpečné, ako napríklad vitamín A a železo. Tie predpisuje priamo gynekológ. Prípravok MamaDHA tak môže byť skutočne skvelou voľbou. Vyskúšajte ho aj vy!