Pokiaľ Vám záleží na bezpečí Vášho súkromného alebo firemného majetku, iste robíte všetko, aby bol čo najlepšie chránený. Kamerové systémy, štvornohý strážca a možno i SBS-kár. Ako mimoriadne vhodné riešenie sa ukazujú tiež kvalitné garážové brány. V tejto súvislosti by sem Vám radi predstavili tradíciu a ponuku spoločnosti SHADEON, ktorá má zastúpenie na celom území Slovenska.

Vývoj firmy

Písal sa rok 1997, keď sa SHADEON objavil na trhu. Spočiatku šlo o veľkoobchod zameraný na predaj komponentov pre tieniacu techniku. Neskôr sa však sortiment rozširoval a v ponuke sa objavili aj hotové výrobky. Dnes sa spoločnosti radí medzi najväčšie na Slovensku v oblasti výroby a predaja interiérovej či exteriérovej tieniacej techniky. Mesto Trenčín sa pokladá za hlavné sídlo firmy. V jeho areáli sa vyrábajú tiež bezkonkurenčné automatické brány. Tieniaca technika plní ale stále významnú rolu v ponuke spoločnosti (markízy, žalúzie, rolety, sieťky proti hmyzu). Prvoradým cieľom je prirodzene spokojnosť konečného klienta, ktorú sa snaží profesionálny pracovný tím dosahovať bezchybnými produktami a nadštandardnými službami. Zodpovednosť voči obchodným partnerom je veľmi vysoká, a preto medzi priority firmy patrí aj skúmanie trhu. Vďaka podnetom a požiadavkám sa SHADEON ďalej vyvíja a zlepšuje výrobno-predajné procesy.

Široká dostupnosť

Všetky produkty spoločnosti dominujú vysokou dostupnosťou pre čo najširší okruh odberateľov Slovenska. Prirodzenou súčasťou obchodnej politiky firmy je i dovoz výrobkov priamo k zákazníkovi. Vlastné rozvozové kapacity stihnú pokryť až 80% slovenského trhu, zostatok sa rieši cez kuriérske služby.

Najlepšie brány

Nosný pilier spoločnosti SHADEON tvoria v súčasnosti sekčné garážové a priemyselné brány. Po ich namontovaní sa môžete konečne pokojne vyspať, pretože ich kvalitu nevítaný hosť iba tak neporazí. Najlepšie brány na slovenskom trhu sú klientom doručené aj s kvalitnými komponentmi. Kombinácia dôveryhodnej techniky a moderného dizajnu je obzvlášť žiadaná, ale aj nesmierne atraktívna. Praktické využitie, spoľahlivosť, jednoduché ovládanie a príťažlivý štýl predkladajú majiteľom brán SHADEON skvelé riešenie. Aj preto si ich tak obľúbili. Vyberať si môžete z bohatej farebnej a tvarovej palety, Váš zmysel pre estetiku nebude takto v žiadnom prípade potlačený. K výrobkom je tiež garantovaná 10-ročná záruka. Priemyselné brány s obľubou využívajú majitelia priemyselných, výrobných alebo skladových hál, pretože dokážu bezpečne a dynamicky uzatvárať vjazd do súkromnej zóny.

Sme radi, že sme Vás mohli o tejto spoločnosti informovať a veríme, že si na ňu v prípade potreby spomeniete.

Zdroj: najlepsiebrany.sk

Foto: © [tab62] / Dollar Photo Club