Zima je pre mnohých obdobím, ktoré nemajú radi a to z viacerých dôvodov. Prvým dôvodom je rozhodne fakt, že chlad nám ničí náladu a druhým, že máme na sebe veľké množstvo oblečenia – teda viac vrstiev, ako by sme aj sami chceli. Ak by sme si aj chceli dať niečo iné na seba, sme väčšinou limitovaný tým, že nesmieme zimu podceniť a vždy byť na ňu svojim oblečením pripravení.

Svetre či mikiny?

Zimný outfit sa zrejme nezaobíde bez svetra alebo mikiny. Ak je Vašim cieľom vyzerať elegantne, rozhodne zvoľte radšej sveter. Pánske svetre sú väčšinou v krásnom prevedení, ktoré nezahŕňa len klasickú farbu, ale taktiež aj vzor či dizajn spojený s výstrihom alebo golierom, ktorý sa na svetri nachádza. V súčasnosti si môžete vyberať jednoduché svetre, napríklad na košeľu či tričko, ktoré sú jednofarebné a majú V-čkový výstrih, ale aj také, ktoré Vás svojim dizajnom zaujmú a sú rozhodne odlišné a niečím výnimočné. Čoraz viac dnešných svetrov je zakončených golierom, ktorý púta dostatok pozornosti a pôsobí celkom športovo a nevšedne.

Nezabudnime na kabáty

Svoj elegantný vzhľad môžete zakončiť pekným kabátom, ktorý bude mať pre Vás ideálny strih. Kabát si tak nevyberajte len podľa veľkosti, ale aj podľa strihu. Väčšina z nich je v tmavej farbe, aj preto radíme čierny kabát medzi univerzálne kabáty, ktoré zavŕšia Váš outfit a v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Elegantný kabát nemá príliš veľa vreciek, taktiež neobsahuje ani žiadne výrazné prvky. Mnohé dnešné kabáty sú však aj športovejšie, čím sú vhodné k čoraz viac ležérnemu oblečeniu. Určite si však ani Vy neviete predstaviť kombináciu tepláky a kabát, ktorá by vyvolávala minimálne úsmev na tvári a akési faux-pas. Ak by ste sa rozhodli pre tepláky, tak tie potom radšej skombinujte s mikinou a bundou, pričom dnes je veľmi trendy mať na sebe pri športovom oblečení aj výraznejšie farby a farebné kombinácie.

Svetre, kabáty či tepláky nájdete aj na eshope DSTREET, ktorý je zameraný na pánsku nielen elegantnú módu.

FOTO: DSTREET