Skúste sa chvíľu zastaviť vo svojom každodennom strese. Nebolo by krásne mať vlastnú oázu pokoja, ktorá bude na míle vzdialená tomu chaotickému svetu, v ktorom sa práve teraz nachádzate? Čo tak započúvať sa do spevu vtákov, klepotania dažďa alebo padania snehových vločiek? Je skutočne nutné, aby sme všetky krásy, ktoré nás obklopujú, ignorovali a nedokázali si ich naplno vychutnať? Pokiaľ cítite silné väzby s prírodou a túžite sa v nej aspoň občas stratiť, tak by Vás mohli zaujímať aj naše záhradné chatky vyrobené z bezkonkurenčného tatranského profilu. Všetky cieľové produkty našej spoločnosti dominujú prvotriednou kvalitou. K dispozícií je Vám aj náš web kvalitny-tatranskyprofil.sk, kde nájdete na nás kontakt, ale i všetko potrebné, čo by Vás mohlo v súvislosti s tatranským a zrubovým obkladom, terasovými doskami, drevenou podlahou a záhradnými domčekmi zaujímať. Pri svojej práci uprednostňujeme najmä dreviny ako borovica, červený a severský smrek. Medzi klientmi sme známi už niekoľko rokov a úspešne sme dokončili stovky objednávok. Budeme sa tešiť, keď sa k nim zaradí aj tá Vaša.

Domček na objednávku

V poslednom období sme zaznamenali zvýšený dopyt po drevených záhradných domčekoch na objednávku. V praxi to vyzerá asi tak, že Vy svoje predstavy prenesiete na papier a my im dáme reálnu podobu. Prirodzene, máme v ponuke aj niekoľko základných typov, no nebránime sa ani individuálnym predstavám svojich klientov. Zakreslite rozmiestnenie okien a dverí. Zvážte, či chcete pridať aj terasu, záhradný domček vhodný pre tých najmenších alebo štýlový altánok. Svoj náčrt nám prepošlite a my sa s chuťou pustíme do práce. Tradične vyrábame drevené chatky v rozmeroch od 4 m2 do 45 m2, no radi si vypočujeme aj iný návrh. Spoločne prekonzultujeme všetky detaily, vypracujeme pre Vás cenovú ponuku a celý proces výroby prispôsobíme Vaším prianiam. V súčasnosti sa za mimoriadne trendové pokladajú zateplené drevené chatky s odkvapovým systémom a interiérom vhodným i pre dlhodobý pobyt. Na požiadanie vieme urobiť aj takéto úpravy. Jednoducho povedané, robí nám radosť, ak môžeme prostredníctvom našich produktov splniť niekomu sen.

Aký si vyberiete?

Všetci potrebujeme z času na čas vypnúť, uniknúť z každodennej rutiny, a preto hľadáme možnosti i miesta, ktoré by nám priniesli radosť. Čoraz viac ľudí sa túži vrátiť k prírode a znovu objavovať jej poklady. Či už záhradu vlastníte alebo nie, určite stojí za to kúpiť si malý pozemok mimo hektického mesta, kde sa môžete utiahnuť na víkend, počas prázdnin alebo iba tak po práci. Malé drevené stavbičky už dnes nemusia byť iba záhradné domčeky na úschovu pracovného náradia. Nechajte si vystavať denný domček alebo taký, ktorý bude vhodný aj na dlhší pobyt. Vyberte sa sem s priateľmi, rodinou, dopestujte si v okolí vlastnú zeleninu, zorganizujte rodinnú slávnosť. Drevené chatky vieme pripraviť i na extrémne podmienky. Môžete tu teda plnohodnotne prebývať v ktoromkoľvek ročnom období. S nami si môžete byť istý, že Vaša ekologická a ekonomicky nenáročná stavba bude vyrobená iba z tých najkvalitnejších materiálov. Samozrejmosťou sú tiež odborné inštrukcie. Poradíme Vám, ako pripraviť podklad pod domček, ale aj to, čo zahŕňa ďalšia starostlivosť oň. Pokiaľ sa ich budete držať, drevo nepodľahne vlhkosti, šíreniu hmyzu či drevokazným hubám. Môžete sa tak zo svojej záhradnej chatky tešiť veľmi dlho.

V prípade, že chcete nastúpiť na už rozbehnutý vlak tohto nového trendu, nástupnou stanicou môže byť aj naša spoločnosť. Nech sa páči, urobte si radosť vlastným mini domčekom.

Foto: kvalitny-tatranskyprofil.sk