Politika našej spoločnosti vychádza z toho, čo reálne potrebujú naši klienti, a teda bežní občania a stavebníci. Pravidelne sledujeme najnovšie trendy a tie následne vkladáme do našej ponuky. Naším cieľom nie je iba predať, ale poskytnúť tiež akýsi nadštandard, kvalitu a dobre mienené rady. Pýtate sa, prečo sa neustále rosia Vaše nové okná? Neviete, ktorý model si vybrať a koľko voliť komôr? Spýtajte sa nás a dozviete sa odpovede. Konkurencia Vám možno nepovie, že je rozdiel, či kupujete okná do vidieckeho domčeka alebo do paneláku. U nás sú takéto informácie samozrejmosťou. Medzi naším sortimentom nájdete aj parapety, žalúzie a protihmyzovú techniku. Sme si vedomí toho, že na trhu je niekoľko spoločností, ktoré Vám ponúknu podobné produkty ako sú tie naše. Rozdiel je ale v prístupe a malých detailoch, ktoré môže klient vnímať ako istý bonus. V prípade, že je u Vás na prvom mieste spoľahlivosť, tradícia zaisťujúca kvalitu, ale aj výborná cena plastových okien, potom sa môžeme s hrdosťou uchádzať o Vašu priazeň. Na trhu dominujeme šestnásť rokov a za ten čas si u nás klienti našli nielen svoje spoľahlivé okná, ale aj markízy a zimné záhrady. Viac o našej spoločnosti RIBANA trade čítajte nižšie.

Slovo „ľudskosť“ má u nás stále význam

V súčasnosti sa akosi zabúda na to, čo by malo byť prirodzené. Človek človeku nedokáže poďakovať, poprosiť, pomôcť a poradiť. Skúsme sa nachvíľku zastaviť a viac si všímať jeden druhého. Aj my sa usilujeme pri vedení svojho obchodu na to nezabúdať. Táto skutočnosť nás tiež odlišuje od radovej konkurencie. Zákazníci oceňujú našu úprimnosť, profesionalitu a otvorenosť. Púšťame sa do spolupráce iba s overenými dodávateľmi, a preto vieme garantovať absolútnu kvalitu nášho tovaru. Poradíme Vám, aby ste si ľahšie zvolili vhodné riešenie. Máte záujem o dizajnovo atraktívne hliníkové alebo praktické plastové okná? Uprednostňujete tradíciu alebo skôr luxus? Bývate v meste alebo na dedine? Spoločne si zodpovieme všetky otázky a nájdeme tie najlepšie alternatívy.

Čo Vás ešte čaká, keď nám poviete „áno“?

Niekoľkoročná odborná prax nás posúva do kategórie dôveryhodných partnerov. Na trhu sme sa stali už akousi tradíciou a klienti sa zvykli na nás obracať znova. Vaše individuálne potreby sme posunuli na tú najvyššiu úroveň. Každý deň sa snažíme o čo možno najvyššiu univerzálnosť a optimalizáciu. Vypracujeme Vám ponuku na mieru a flexibilne vybavíme všetko potrebné. Úvod našej firemnej histórie začali písať plastové okná. Cena bola a stále je adekvátna ich kvalite. Dnes ale u nás nájdete aj iný sortiment. Ak sme Vás dosiaľ nepresvedčili o našej odbornosti a dôveryhodnosti, možno Vás presvedčí fakt, že sa orientujeme aj na ekológiu a klientom ponúkame nadštandardný servis. Pokiaľ ste si ešte nevybrali spoločnosť, ktorá by Vám mohla pomôcť v podobných “maličkostiach“, aké ponúkame my, možno je čas kontaktovať nás.

Foto: ribanatrade.sk