Plánovanie letných dovoleniek je v plnom prúde, ale Vaša rodina po predchádzajúcich skúsenostiach akosi stále váha? Cestovali ste s menším alebo väčším dieťaťom a prišli ste sklamaný, pretože ubytovacie zariadenie neprihliadalo na špecifické potreby dieťaťa? Vrátili ste sa domov s unudenou ratolesťou, ktorá odmieta viac cestovať? Toho sa už obávať nemusíte! Únia materských centier Slovenska vedie kampaň certifikácie ubytovacích a stravovacích zariadení pre rodiny s deťmi. Ak milujete Vysoké Tatry, ubytovanie Tatranská Lomnica ponúka dokonalú rodinnú dovolenku. Hotel Slovan *** získal od Únie materských centier certifikát a ochrannú známku s logom „Vstúpte s dieťaťom“, čo je garanciou kvalitných a dlhodobých služieb zameraných nielen na pohodlie dospelých, no tiež detí. Hotel Slovan získal v certifikácii (ako jeden z mála zariadení) až 5 hviezdičiek. Získanie certifikátu bolo založené na preverení služieb zariadenia skutočnými rodinami. Ak teda hľadáte miesto pre plnohodnotnú dovolenku, mohlo by to byť práve v našich veľhorách a v spomínanom hoteli. 

Hotel s prorodinnou atmosférou

Viaceré rodiny možno uvítajú aj krátke víkendové pobyty s deťmi. Krásna príroda a príjemná atmosféra hotela vytvárajú dokonalé spojenie pre výbornú rodinnú pohodu. Na Vaše detičky čaká Centrum zábavy s hrami, 2 detské kútiky, animačný indoor a outdoor program, tvorivé dielničky Včeličky, horská Mini ZOO a náučný chodník Spevavce tatranské. Aj s maličkými deťmi si môžete užívať všetky krásy Vysokých Tatier, pretože na recepcii hotela Slovan je pre Vás k dispozícii detský nosič na turistiku a trekingové palice.

Deti ako VIP hostia

To, že dieťa je v hoteli Slovan naozaj najdôležitejším hosťom dokazuje aj špeciálne upravená vstupná hala, kde sa nachádza detský kútik, dojčiaci kút, prebaľovací pult s plienkami a utierkami, mikrovlnka na ohrev jedla, písací stôl a čitáreň s knižnicou. Ak sa bojíte, alebo nechcete s Vaším dieťaťom cestovať k moru, stále si môže užiť veľa zábavy vo vode. Relax centrum hotela Slovan ponúka aj wellness pre deti. Voda v bazéne ma príjemných 31 °C a jej maximálna hĺbka je 1,25 m. Pre detičky je pripravená bezpečná detská šmykľavka, detský kútik „Žblnk“, nafukovacie hračky a hračky na potápanie, plavecké kolesá, vesty, okuliare, čiapky, vodný volejbal, basketbal a vodné pólo. Pre najmenších sú k dispozícii i plienky na kúpanie. Okrem toho je tu možnosť baby a junior masáže. Pripravená je však aj detská parná sauna.

Keď sú šťastné deti, môžu konečne relaxovať aj rodičia. Najdôležitejším kritériom je ústretový personál, ktorý nevytvára ľudské bariéry, ale citlivo vníma požiadavky klientov. Prajeme Vám krásne leto a veľa spoločných zážitkov so svojou rodinou.

Foto: hotelslovan.sk