Leto sa nezadržateľne blíži a vy ešte stále neviete, ktorú destináciu navštívite? Máte pocit, že ste už boli všade a neviete si vybrať z ponúk od cestovných kancelárii? Máme pre vás jeden tip, a to dovolenka na Cypre. Pre znalých cestovateľov nemusíme približovať, kde sa Cyprus nachádza, ale pre tých neznalých je to grécky ostrov, ktorý sa nachádza v teplých klimatických podmienkach neďaleko Turecka. Cyprus sa pýši teplým podnebím a nízkou vlhkosťou. Ideálne podmienky. Ani sa moc nespotíte!

 

Miesto oddychu

 

Máte rodinu a neviete, či by dovolenka na Cypre bola pre vás tá pravá? Zaručene áno! Dovolenková destinácia Cyprus ponúka možnosť rôznych aktivít pre rodiny od vodných športov až po rôzne kurzy tancov. Alebo ste premýšľali, že deti necháte na prázdniny doma a vyberiete sa s partnerom sami na dovolenku? Veď starí rodičia sa postarajú a vy si môžete užívať ničím nerušenú atmosféru, vychutnávať si rôzne nápoje s partnerom, spraviť si romantické výlety a prechádzať sa na pláži pri západe a východe slnka. Ideálne, čo poviete? Nebuďte leniví, doma na Slovensku nič takéto nemáme. Zbaľte sa a poďte na Cyprus! Čakajú tam len na vás.

 

Čo nám ponúka Cyprus?

 

My Slováci sme zaťažení na naše krásne hory, ale čo tak ísť do prírody aj na Cypre? Isto si hovoríte, že Cyprus nemá hory, no vyvediem vás z omylu. Cyprus má hory, a aké krásne. Možno vás odrádza práve to teplo. Nenechajte sa odradiť teplom, zoberte pevnú obuv, ľahké oblečenie a choďte si vychutnať krásny výhľad z pohoria Troodos. Nepočuli ste ešte o ňom? Stačí ho vygoogliť, pozrieť obrázky a v tom momente sa tam budete chcieť preniesť. Budete očarení. Veď právom sa môže Cyprus pýšiť dokonalým miestom pre letnú dovolenku.

 

Pred letom treba kávu

 

Nikdy ste neleteli a máte strach? Chcete si užiť cestu lietadlom len sa bojíte, že vám príde zle a bude sa vám točiť hlava ? Nebojte sa, dajte si pohár čistej vody a dobrú kvalitnú kávu. Káva vás preberie a budete ako sovička. Nezmeškáte žiadny výhľad z oblakov a verte mi, bude to zážitok na celý život. Právom sa káve hovorí, že je to života budič. Nenechá vás unaveným, ale dodá vám energie!

 

Photo by photostock / freedigitalphotos.net