4020 - DOG garden FINALUž ste sa rozhodli, že pohyb vášho psa obmedzíte pomocou systému rádiového oplotenia? Ale pre aký typ sa rozhodnúť? Máte malého, či veľkého psa? Od toho sa bude odvíjať aj to, či kúpiť rádiový plot pre malého psa alebo radšej ten pre veľkého psa. Zisťovali sme za vás, aké typy kvalitných a špičkových rádiových  oplotení dnes možno zohnať na našom trhu. Na základe toho sa budete môcť jednoduchšie rozhodnúť pre ten správny druh pre vášho domáceho miláčika  …

Rádiový plot PetSafe pre malé psy  

Jedná sa o najkvalitnejší a najpredávanejší elektronický rádiový plot značky PetSafe, ktorý je určený pre menších psov – s váhou do 20 kg. Ide o najpredávanejší americký produkt, ktorý je určený na oplotenie až 400 árového pozemku.

Rádiový plot PetSafe pre veľké psy 

PRF-3004XW-20_Product01_Web1000pxlK dispozícii na našom trhu je rovnako aj rádiový plot pre veľké psy. Ide rovnako o najkvalitnejší elektronický rádiový plot značky PetSafe, ale je určený pre psov s váhou až nad 20 kg. Ide o kvalitný americký produkt, ktorý je určený  na oplotenie 400 árového pozemku. Ďalšie podrobnejšie informácie, vrátane základnej charakteristiky pre oplotenie, ako aj pre obojok pre tento typ rádiového plotu pre veľkých psov, je možné nájsť na internetovom obchode petpark.sk.

Je to už jasnejšie, ktorý druh elektronického rádiového oplotenia je najvhodnejší práve pre vášho domáceho miláčika?