Zamestnanci môžu firmu prezentovať rôznymi spôsobmi. Ako dobrí obchodní zástupcovia, ako odborníci na rôznych prezentáciách a akciách, ale aj v bežnom každodennom živote. Pýtate sa, ako?

K veľmi častým a obľúbeným spôsobom propagácie veľkých firiem patrí aj reklama cez brand ambasádorov. Brand ambasádor je mediálne známa osoba, ktorá má vplyv na verejnú mienku, často sa objavuje v rôznych médiách a pozná ho veľa ľudí. Takýto človek je ako stvorený na propagáciu produktov alebo služieb určitej firmy. Problémom brand ambasádorov je len skutočnosť, že sú poriadne drahí. Aj práve preto majú svojich ambasádorov väčšinou len veľké firmy, tie menšie si ich jednoducho nemôžu dovoliť. Je to pochopiteľné, zapredať sa nejakej firme nie je len tak, nečudo, že brand ambasádori si za propagáciu pýtajú poriadne balíky peňazí. Čo si však mnoho firiem neuvedomuje je skutočnosť, že brand ambasádorom nemusia byť len mediálne najznámejšie osoby, ale prakticky každý z nás. Nie každý má síce tisíce fanúšikov na sociálnych sieťach a nie každý sa pravidelne objavuje v médiách, no každý z nás má okolo seba ľudí, ktorých môže svojím spôsobom ovplyvniť. Predstavte si, že si oblečiete nejaké pútavé krikľavé tričko. Všimne si ho na vás každý, kto okolo vás prejde. Toto tričko však nemusí byť krikľavé. Môže na ňom byť jednoduché logo alebo nápis viažuci sa k vašej spoločnosti. A reklama je na svete!

Neobmedzené možnosti

Čím viac zamestnancov vaša firma má, tým lepšie. Každému z nich môžete dať nejaký vecný dar alebo rovno balíček predmetov – nejaké tričko, čiapku, USB kľúč, dáždnik, nákupnú tašku, jednoducho vec, ktorá je každodenne využiteľná a praktická. Samozrejme, necháte na ňu potlačiť nápis alebo logo podľa vlastného uváženia. Rôzne reklamné predmety a oblečenie vám kvalitne a lacno potlačí firma Sketch. Potlačené predmety darujete vašim zamestnancom, ktorí sa v tom momente stanú brand ambasádormi a možno o tom ani sami nebudú vedieť. Dané veci budú každodenne využívať a deň čo deň ich budú vidieť rôzni ľudia. Povedomie o vašej firme tak rýchlo porastie. A to všetko len za pár eur za reklamné predmety! Využívate tento spôsob propagácie aj vy?