Záhradné-chatkyDomčeky-1024x612V súčasnej dobe architekti vyzdvihujú prednosti prírodných materiálov, ako je napríklad drevo. Vyznačuje sa predovšetkým prirodzeným vzhľadom, ktorý pristane rustikálnemu aj nadčasovému obydliu. V posledných rokoch sa do popredia prediera tatranský profil, ktorý môžete poznať aj pod názvami perodrážka či zrubový obklad. Tatranský profil slúži k vnútornému a vonkajšiemu obloženiu stien, stropov a podláh. V nasledujúcich riadkoch vám o tomto špecifickom produkte prezradíme viac zaujímavých informácií.

Tatranský profil sa vyrába z vysoko kvalitného masívneho dreva, ktoré je vysušené na 12%. Nespornou výhodou je, že jednotlivé profily do seba perfektne zapadajú, preto montáž je úplne jednoduchá a rýchla. Tatranský profil sa pýši elegantným prírodným vzhľadom, ktorý vtlačí punc ojedinelosti interiérovému aj exteriérovému priestoru.

Záhradný domček z dreva

S príchodom letného počasia sa zvýšil dopyt po záhradných domčekoch z dreva, ktoré majú široké uplatnenie. V záhradách slúži predovšetkým na uschovanie a zastrešenie záhradnej techniky, pričom zateplený variant poslúži ako dokonalý úkryt aj v zimnom období. Záhradný domček perfektne nahradí chatku niekde na samote, pretože je možné vyrobiť aj priestor o veľkosti 45 metrov štvorcových. A domček môže byť doplnený terasou, kde sa bude vynímať záhradný nábytok.

A v neposlednom rade sú obľúbené drevené záhradné domčeky pre deti, kde si môžu vaše ratolesti užiť veľa zábavy. Uschovajú tu svoje hračky, ale aj sami seba. Bez toho aby ste museli chodiť niekam na detské ihrisko, vaše dieťa si na záhrade vyhrá, pretože bude mať vlastné útočisko, kde budú mať dospelí vstup zakázaný.

Dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť J&J Profil s.r.o., ktorá sa špecializuje na výrobu tatranského profilu a záhradných domčekov z dreva. Budete spokojní ako s kvalitou, tak aj s cenovou politikou tohto slovenského výrobcu.