Každá žena sníva o tých najromantickejších zásnubách, o ktorým bude raz môcť rozprávať svojim deťom. Doprajte jej preto tento nezabudnuteľný zážitok, A že neviete ako na to ? No stačí predsa skombinovať nezvyčajný nápad s romantickou atmosférou a ešte ho trocha prispôsobiť predstavám vašej drahej polovičky. Že je to pekná výzva aj pre romanticky založeného muža ? No to je tiež pravda a preto sme sa rozhodli vám s tým trocha pomôcť.

Vyberte si miesto, ktoré je pre vás významné

Môže to byt miesto, kde ste mali ste sa prvýkrát stretli, alebo kde si dali svoju prvú pusu. Alebo jej môžete dať zásnubný prsteň tam,  kde ste jej prvýkrát povedal, že ju milujete. Keď pred samotnou žiadosťou o ruku tento fakt pripomeniete, bude vaša priateľka učite dojatá, že si na ten významný okamžik pamätáte. Pripravíte tak dokonalú atmosféru, kedy vám nebude môcť povedať “nie”.

Podeľte sa o túto chvíľou s priateľmi a rodinou

Môžete napríklad naplánovať rodinnú večeru, alebo posedenie s priateľmi a pri tej príležitosti ju v kruhu vašich milovaných osôb požiadať o ruku. Mimochodom práve rodina a priatelia vám tiež môžu pomôcť s výberom  zásnubného zlatého prsteňa. Pokiaľ by ste však pri samotnej žiadosti predsa len mali radi viac súkromia, môžete ju požiadať o ruku inde ako pri rodinnej slávnosti, alebo behom prázdnin s priateľmi a potom si už len užívať spoločne tieto šťastné momenty.

Pozvite fotografa

Zásnuby sú dôležitým momentom, z ktorého bohužiaľ nie je žiadna pamiatka v podobe fotografií. To ale môžete zmeniť a na tento okamžik  objednať aj profesionálneho fotografa, ktorý všetko zdokumentuje aj so zásnubným diamantovým prsteňom, a rovno tak budete mať krásne fotografie do vášho rodinného zásnubného albumu.

 

Zapojte hudbu

Obzvlášť pokiaľ máte nejakú spoločnú romantickú pesničku, určite ju môžete nechať zahrať práve v okamžiku, kedy sa ju chystáte požiadať o ruku. Naviac si môžete predtým, alebo po tom ešte spoločne krásne zatancovať, a celý moment tak doviesť k dokonalosti.

Zahrňte ju kvetmi

Kvety sú jemnými stvoreniami rovnako ako ženy, preto s rozdávaním kvetov rozhodne nikdy nešetríte. Pokiaľ má vaša drahá polovička obľúbený kvet, ktorý ju vždy poteší, môžete si krásnu kyticu týchto kvetov pripraviť aj k svojej žiadosti. A tiež môžete využiť symboliku počtu kvetov, napríklad počet mesiacov čo ste spolu.

Prekvapte ju pred večerom

Väčšina mužov si pripraví moment žiadosti o ruku na koniec večera po romantickej večeri. Lenže tak už nezostane čas na to užiť si spoločne nové chvíle šťastia a tiež si poriadne užiť a prehliadnuť zásnubný prsteň, ktorý ste svojej milovanej darovali. Nebojte sa preto požiadať ju skôr, aby ste si spoločne užili celý večer už ako zasnúbený pár. A vy si tiež naviac ušetríte nervozitu spojenú s dlhým čakaním v priebehu celého večera.

Uvarte jej obľúbené jedlo

Pokiaľ plánujete krásny večer u vás doma, kde ju chcete požiadať o ruku, môžete pripraviť jej obľúbené jedlo, alebo jedlo, ktoré ste si spolu prvýkrát spoločne uvarili. Takou pochúťkou jej určite zaistíte dobrú náladu a všetko dopadne na výbornú. Toto jedlo sa môže tiež stať tradičným pokrmom pri vašich výročiach a spoločných rodinných oslavách.