Máte svoj vlastný pivovar a hľadáte spôsoby, ako bezpečne prepravovať fľaše s pivom vašim zákazníkom, prípadne do iných pobočiek? Potrebovať budete kvalitné prepravky na pivo!

Preprava nápojov je mimoriadne špecifická. Kým klasické produkty môžu byť prepravované v tradičných prepravkách a nevadia im otrasy či drobné „ťukance“, fľašky sú špecifické. Špeciálne, ak hovoríme o sklenených fľaškách, v ktorých je pivo tradične distribuované. V takomto prípade je potrebné voliť riešenie v podobe prepraviek, ktoré sú určené špeciálne na prepravu nápojov. Nie je však prepravka ako prepravka. Každá firma si navrhuje svoje vlastné fľaše a ak ste kreatívni, je dosť možné, že využívate fľašky na pivo špecifických tvarov a rozmerov. Nájsť tak univerzálnu prepravku na pivo, ktorá by sa postarala o bezpečnú prepravu vašich fľašiek bez akýchkoľvek strát, môže byť celkom náročné. Dobrý nápadom je tak obrátiť sa na špecialistov, ktorí vám s výberom prepravky na pivo pomôžu a nájdu riešenie, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Hovoríme napríklad o spoločnosti Schoeller Allibert, experta na vývoj a výrobu prepravných boxov, kontajnerov a príslušenstva.

Riešenia pre každého

Schoeller Allibert má vo svojom portfóliu produktov niekoľko zaujímavých typov prepraviek, z ktorých si vyberie skutočne každý. Pivné prepravky rady Beck sú napríklad výnimočné špecifickým 3D dizajnom, ktorý naviac spájajú s praktickou rúčkou na jednoduchú manipuláciu s prepravkou. Prepravky na pivo rady Veltins zas prinášajú funkčný dizajn so širokými otvormi po stranách, cez ktoré môže zákazník jednoducho vidieť fľaše. K dispozícii je, samozrejme, viacero ďalších modelov. Všetky zaujmú pútavým dizajnom – nejedná sa o žiadne strohé prepravky, a vysokou kvalitou použitých materiálov. Odolnosť prepravky na pivo vám dodá sebavedomie pri preprave, nemusíte sa obávať, že nápoje sa neudržia na svojich miestach, prípadne, že sa fľašky rozbijú. Tak vyberte si najlepšie prepravky na pivo do vašej firmy aj vy!