Patríte aj vy medzi tých podnikateľov, ktorí svoje kancelárie nemajú v hlavnom meste? Rozširujete však vaše podnikanie a hľadáte priestory na prenájom či rovno kancelárie v Bratislave? Nie ste jediný.

 

Na Slovensku je mnoho takýchto ľudí a prenájom kancelárskych priestorov Bratislava naozaj ponúka nespočet. Kedysi podnikatelia svoj biznis viedli v meste, alebo v okolí mesta v ktorom podnikať začali a samozrejme v ktorom zväčša žili. Málokto bol taký priekopník, že zo svojho podniku urobil celo slovenský obchod a mal svoje priestory vo viacerých mestách na Slovensku naraz. Teraz je však všetko inak. Doprava ponúka nie len podnikajúcemu človeku ale aj klientovi omnoho ľahší prístup do miest a tak sa nemusíme sústrediť iba na určitú lokalitu či jedno mesto v krajine. A pokiaľ nechcete mať svoje kancelárie prenajaté na dlhšie obdobie, sú tu firmy, ktoré ponúkajú prenájom na hodiny, či dni. Všetko závisí od dohody a vy tak nemusíte byť viazaní na jedno miesto, na jednu kanceláriu. Dnes je veľa vecí flexibilnejších ako kedysi. Máme možnosti, ktoré tu pre nás neboli vždy a to nám dáva nový vietor do plachiet. Služby ktoré sú ponúkané inými firmami pre ďalšie firmy a podnikateľov sa rozširujú a okrem cateringu, ktorý bol pred nedávnom tiež iba raritou nám teraz ponúkajú prenájom priestorov od hodiny či dokonca máme možnosť “prenajať” si asistentku na niektoré firemné práce a úkony, ktorými sa nechceme zaťažovať, alebo na ich robenie nemáme čas. Podnikanie je preto o to jednoduchšie a vy sa nemusíte trápiť niektorými záležitosťami, jednoducho ich ponecháte iným a môžete sa venovať iba tým činnostiam, ktoré vám zabezpečia príjem do spoločnosti.

Určite sa teda porozhliadnite po týchto vymoženostiach a vyskúšajte si ich v praxi. Je možné, že ušetríte nie len svoj čas, ale aj peniaze vynaložené pred tým zbytočne.

 

© viperagp / Dollar Photo Club