Spí sa vám v noci zle a ráno sa zobúdzate totálne bez energie? Jedným z dôvodov môže byť nesprávny matrac, ktorý zapríčiňuje tieto i mnohé ďalšie zdravotné problémy. Príliš mäkký či príliš tvrdý matrac vám na kvalite spánku rozhodne nepridá. Ako si teda vybrať matrac, ktorý vám zaručí plnohodnotný spánok?

matrac 22Pred výberom matracu si treba uvedomiť, že je potrebné dodržiavať aspoň niektoré základné pravidlá týkajúce sa spánku. Nejedzte ťažké jedlá pred tým ako si idete ľahnúť, nemyslite nad problémami, ktoré vás trápia a snažte sa „vyčistiť“ hlavu od negatívnych myšlienok. Dôležité je i to, v akom prostredí zaspávate.

Vsaďte na kvalitný materiál

Najnovším trendom vo svete matracov je materiál – pena. Na prvý pohľad sa vám to bude zdať možno neuveriteľné, ale ide o jeden z najkvalitnejších materiálov na spanie. Pýtate sa prečo? Má výbornú elasticitu, pričom je tento materiál príjemný na dotyk a samozrejme je i priedušný. Už nikdy vás nebudú trápiť preležaniny, ktoré sú problémom najmä nekvalitných matracov. Tento typ matracu by mali zvoliť všetci tí, ktorí trpia bolesťami chrbtice a hlavy. Ide totiž o materiál, ktorý dokonale uvoľní vaše telo počas noci, takže ráno sa zobudíte plný energie a pochopiteľne i bez bolesti.

Studená pena je tiež jedným z najpoužívanejších a najkvalitnejších materiálov, ktoré nájdete na trhu. Dlhá životnosť a skvelá priedušnosť sú prívlastky, ktoré studenú penu najlepšie charakterizujú. Výborne odvádza teplo, čo oceníte najmä počas horúcich letných dní.

Využite zľavu na matrace!

Matrace zľava poskytuje špecializovaný internetový obchod http://www.matrace-store.cz/. Bohatý sortiment, bezkonkurenčné ceny, kvalitný sortiment a spokojnosť zákazníkov sú dôvody, prečo si vybrať váš vysnívaný matrac práve tu! Zľava matrace, ktorá je až vo výške 50%,  sa vzťahuje na sendvičové matrace vyrobené z peny, zo studenej peny a taktiež z lenivej peny! Okrem toho sú všetky tieto matrace akcia dodávané v neobvyklých tvaroch či rozmeroch, a to vrátane dopravy po celej SR.

 

Obrázok: matrace-store.cz