Prirodzený vývoj podnikania – najskôr sa horko ťažko rozbiehate, potom, keď už sa ako tak rozbehnete, príde tvrdý pád. Aj to sa môže pri podnikaní stať. Ako však tomu zabrániť? Ako docieliť, aby to tak nebolelo? Aj o tom si v tomto článku povieme. Poďme však na to pekne po poriadku.

Rozhodli ste sa pre založenie akciovej spoločnosti?

Vždy ste mali chuť podnikať. Cítili ste v sebe, že by ste dokázali viesť svoju firmu, svoj tím. Ste od narodenia vodcovským typom, avšak so zakladaním akciovej spoločnosti ste nemali žiadne skúsenosti. Množstvo prečítaných kníh o akciových spoločnostiach neznamenalo, že vy náhle získate vedomosti z podnikateľského sveta. Informácie z kníh sú užitočné, to je pravda, avšak najlepšie sú skúsenosti. Tie ste vy nemali. Potrebovali ste niekoho, kto by vám pomohol s papierovačkami, vybavovaním potrebných podkladov, ale nikoho ste nepoznali. Známi vám odporučili spoločnosť, ktorá má výborné referencie – spoločnosť M2 Business. Založiť si overenú akciovú spoločnosť s garanciu odbornosti môžete jedine u M2 Business.

Ako to však je, keď sa vašej spoločnosti prestane dariť? M2 Business vám tiež pomôže. Nechajte ich aby vám pomohli.

Odpredaj firmy s M2 Business

Nie je vždy pravidlom, že vás podnikanie bude baviť. V tom prípade ak vás podnikanie nebude naozaj baviť, bude pre vás ideálnym riešením sa vašej spoločnosti jednoducho zbaviť. Ako to však urobiť bez toho, aby tým niekto utrpel? V prvom rade je dôležité mať vysporiadané všetky záväzky, potom sa môžete rozhodnúť pre možnosť, že svoju firmu jednoducho odpredáte. Vaša firma nemusí zaniknúť, vašu firmu môže riadiť niekto druhý. Nechajte odborníkov z M2 Business preveriť vašu firmu. Ak bude všetko v poriadku, následne vašu firmu odkúpia a ponúknu ju na predaj.

Úplná likvidácia firmy

Druhá možnosť je trošku krutejšia – jedná sa o úplné zrušenie vašej s.r.o. Je jedno či máte akciovú spoločnosť alebo s.r.o., likvidáciou oboch typov spoločností sa zaoberá spoločnosť M2 Business. Pomôže vám so všetkými potrebnými papiermi. Nechajte všetky starosti na ich pleciach, oni sú ochotní vám pomôcť. Sú najlepší z najlepších. Tak načo ešte čakať?

 

Foto Ambro. / freedigitalphotos.net