Miesta, ktoré by ste radi navštívili cez letné prázdniny, avšak vy máte možnosť v nich aj podnikať. Kedysi sci fi, dnes realita. Chcete vedieť, kto vám umožní začať podnikať v týchto rajoch? Chcete vedieť, kto vás povedie za vysnívaným podnikaním? Prezradíme vám jeho meno – je to chválou opradená spoločnosť Company Formation, ktorá vám pomôže založiť si spoločnosť v tej krajine, ktorá vás najviac zaujala. Vy však túžite vedieť o každej z týchto troch? Nie je problém, o každej jednej si niečo povieme. Čítajte ďalej.

Seychely – súostrovie neďaleko Madagaskaru

Súostrovie v teplom subtropickom prostredí, ktoré je ideálne na relaxovanie a vás láka na podnikanie? Nie je dôvod to zamietnuť, práve naopak, so spoločnosťou Company Formation máte možnosť si vychytanú offshore spoločnosť na Seychelách založiť do chvíľky! Viete čo je najväčšou výhodou založenia spoločnosti práve v tejto dovolenkovej destinácii? Veľkou výhodou sú nízke poplatky za vedenie spoločnosti a rýchle založenie. Najneskôr do piatich dní máte offshore spoločnosť Seychely založenú! Nie je nad čím špekulovať. Jedine, žeby ste pokukovali nad offshore spoločnosťou na Cypre!

Cyprus – ďalší ostrov, na ktorom môžete podnikať

Žeby sa s podnikaním na ostrovoch utrhlo vrece? Teraz vám ponúkame ďalšiu destináciu, ďalší ostrov, na ktorom môžete založiť si offshore spoločnosť. Zahraničná offshore spoločnosť na Cypre je lákavá ponuka, tak ako aj offshore spoločnosť na Seychelách. Viete v čom je výhoda práve v podnikaní na Cypre? Vyhnete sa dvojitému zdaneniu! Žiadne platenie dani na Slovensku a ešte aj na Cypre, budete platiť len raz.

Veľká Británia – podnikanie v rozvinutej krajine

Túžite po úspešnej offshore spoločnosti vo Veľkej Británii? Máte jedinečnú možnosť. Company Formation čaká len a len na vás. Možnosť podnikať v krajine s vysokou ekonomickou stabilitou by bola škoda zahodiť. Do štrnástich dní budete mať dokumenty o založení vašej firmy na Slovensku. Čo poviete? Pozdáva sa vám podnikanie vo Veľkej Británii?

Podnikanie z každej týchto krajín má svoje plusy. Je len na vás, do ktorej sa vyberiete. Jedno je však isté. Spoľahnite sa na Company Formation.

 

Foto  stockimages  / freedigitalphotos.net