Ani vás už nebaví nosiť oblečenie, ktoré nájdete takmer na každom okoloidúcom? Alebo len hľadáte originálny vianočný darček, ktorým by ste chceli potešiť vášho blízkeho? Možností, ako potešiť seba či niekoho iného unikátnym darčekom je dnes na trhu ozaj dosť, ale čo hovoríte na tričká s potlačou?  Aj vám sa to zdá byť ako skvelý a zároveň originálny nápad? Vašou jedinou úlohou bude vybrať si vhodný nápis či obrázok, ktorý bude umiestnený na danom tričku či inom produkte, ktorý si môžete z danej ponuky vybrať.

Vtipné tričká, ktoré inde len tak ľahko neuvidíte

treičko 2Vtipné tričká sa stávajú čoraz viac populárne, a to nielen ako darček pre blízku osobu, ale pokojne i na rôzne príležitosti ako je maturita či firemný večierok. Túžite po originálnom plagáte či vankúši s vtipnou potlačou? Pre internetový obchod www.geekz.sk ani toto nebude žiadny problém! Kvalitný materiál, ktorý berie od prvotriednych dodávateľov, vás určite milo prekvapí, pričom pri samotnej potlači textílie používa špeciálne vyvinuté technológie, ktoré pri správnej starostlivosti o produkt zaručujú prvotriednu kvalitu potlače.

Vianočný darček, ktorý vás zahreje

Mikiny s potlačou sú skvelým nápadom na vianočný darček. V zime sa chceme v prvom rade poriadne zahriať v príjemnom a teplom oblečení, no oživiť toto oblečenie „srandovným“ obrázkom či nadpisom bude skvelým bonusom!  Rovnako ako aj pri tričkách, máte i v tomto prípade možnosť vybrať si z niekoľkých zaujímavých motívov, veľkostí či farieb.

Eshop www.geekz.sk ponúka široký sortiment textílie i doplnkov, ktoré vás svojimi nápismi, logami a obrázkami jednoznačne rozosmejú. Prvotriedna kvalita, využitie tých najlepších technológií a rýchle dodanie na SR i ČR je v prípade Geekz samozrejmosťou. Pravidelné zľavy 1+1,2+2, 3+3 i 5+5 či jednorazové zľavy vo výške až 50% na mikiny, potešia asi každého nadšenca týchto vtipných vecičiek. Buďte aj vy výnimočný a dajte si vyrobiť originálny darček, ktorý vám i vašim blízkym vyčarí úsmev na tvári.

 

Obrázok: geekz.sk