Tí múdrejší už si zvykli nakupovať takmer výhradne v e-shopoch. Tovar je na nich výrazne lacnejší a kedykoľvek si preveríme, či niektorá konkurencia neponúka tento tovar lacnejšie. Naviac je možné ušetriť aj ďalším spôsobom. Pomocou zľavových kupónov.

Technika je niekedy až neuveriteľne lacnejšia

Či už kupujeme počítačové vybavenie, spotrebiče do kuchyne, alebo do domácnosti obecne, je internet to správne miesto, kde ich kúpiť. Výnimočné výpredaje v kamennej sieti ponúknu z času na čas niektorý z výpredajových modelov lacnejšie, ale obvykle je akýkoľvek produkt za výhodnejšiu cenu práve na internete, a to aj keď k nemu pripočítame cenu dopravy. Pozrite sa napríklad na Alza zľavy.

Viac oblečenia, nižšie ceny

Na internete sa už dávno nebojíme kupovať ani oblečenie či obuv. Tovar, ktorý nám nesedí, máme možnosť vrátiť. Ceny sú nízke, sortiment veľký. Fashion tenisky, športové oblečenie aj iné módne kúsky – kto pozná svoju veľkosť oblečenia, ten sa nespletie a nakúpi výrazne lacnejšie.

Lieky a doplnky stravy za zlomok ceny

Veľmi zvýhodnený je online nákup liekov, doplnkov stravy, veterinárnych prípravkov pre zvieratá a ďalších produktov z lekárne. Každý, kto sa orientuje v internetových cenách, a potom impulzívne nakúpi v klasickej kamennej sieti, ihneď ľutuje, že do klasickej lekárne vôbec vkročil.

Ako nakúpiť pomocou zľavových kupónov a kódov?

To boli len tri typické príklady segmentov, kde sa dá nakupovať vďaka internetu lacnejšie. Ak naviac využijete službu portálu Kuponzlavovy.com, ušetriť môžete ešte viac. Tento portál mapuje aktuálne platné zľavy v e-shopoch a pomáha nám zorientovať sa v tom, kde je práve teraz najvýhodnejšie nakúpiť. Dáva nám prehľad o zľavách na konkrétne výrobky, na skupiny tovaru, ale aj o možnosti nakúpiť bez ceny poštovného. To je veľmi významnou časťou ceny.

Ako využívať zľavové kódy a zľavové kupóny? Optimálne je, aby ste ešte pred zahájením nákupu navštívili portál Kuponzlavovy.com. Tu sa môžete pozrieť na akcie v konkrétnych kategóriách, ale aj na konkrétny e-shop. Zľavu získate tak, že sa na e-shop prekliknete cez odkaz zľavy. Prípadne kód okopírujete do príslušnej kolónky na stránke košíku pred finálnym odoslaním objednávky. Zľava sa vám premietne do ceny.