Plavby pre slobodných a nezadaných sú tu, aby ste sa stretli a relaxovali v peknom prostredí. Mnoho výletných lodí dnes ponúka špeciálne navrhnuté zájazdy pre single cestovateľov. Tí môžu zdieľať spoločnú miestnosť s jediným priateľom, ale majú aj svoje súkromie v prípade potreby. Cestovanie do zahraničia môže byť niekedy veľmi ťažké, keď ste sólo, pretože platíte zvýšené ceny izieb a taktiež môžete naraziť na nebezpečné situácie. Single výlety poskytujú bezpečné prostredie pre cestovanie  a taktiež výhodné platobné podmienky. Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku, čítajte ďalej. Možno sa Vám splní sen a vy stretnete aj lásku svojho života. Pokiaľ Vám nestojí nič v ceste, tak naskočte na palubu a užívajte si to.

single cesty

7 – dňová plavba severnou Európou na Grand Princess Cruise 

Ide o plavbu pre skutočných romantikov, ktorí milujú pobrežie severnej Európy. Odlet  je z letiska v Southamptone v Londýne. Táto plavba bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom na celý život, pretože pôjdete cez krajiny ako sú Dánsko, Švédsko a Nórsko. Relaxujte s filmami pod hviezdami, alebo navštívite niektorý z mnohých populárnych barov a nočných klubov na luxusnej zaoceánskej lodi.

7 – dňová plavba po Aljaške na Golden Princess Cruise

Princess Cruises bola jednou z prvých veľkých výletných liniek, ktorá  zaviedla myšlienku pre single cestovateľov. Nedávno táto seriózna cestovná spoločnosť predstavila zaoceánsku loď „Golden Princess”. Tá ponúka plavby pre nezadaných, ktorí majú vek okolo štyridsať alebo viac rokov. Ak hľadáte lásku uprostred romantického prostredia Aljašky, nastúpte na palubu tejto nádhernej výletnej lode. S hosťami je zaobchádzané skutočne luxusne, vrátane kabaretnej produkcie a umeleckých galérií.

12 – nočná plavba západným Stredomorím

The P & O medzinárodná výletná loď Azura ponúka špeciálne navrhnuté kabíny a priestory pre single cestovateľov. Na palube tejto elegantnej zaoceánskej lode Vás bude okrem plavby po Stredozemnom mori tešiť aj  kúpeľná terasa, ktorá bola navrhnutá podľa najnáročnejších kritérií cestujúcich. Môžete tu tiež nájsť extravagantné vinárne. Poskytnú Vám perfektný spôsob relaxácie po dlhom dni zábavy na slnku.

17 – nocí – Transatlantic Civitavecchia Cruise

Užite si pocit nespútanosti na lodi “Norwegian Epic’” s nádherným dizajnom. Na palube tejto transatlantickej lode si môžu single cestovatelia vychutnať relaxáciu vo vlastných špeciálne navrhnutých kabínach a taktiež sa môžu tešiť na koktaily palubných  single salónov. 

Zdroj: singlesbythebaytravel.org

Foto: prosinthecity.com