Priznajte sa, aj vy doma stále upratujete? A nielen tam. Lesknúť sa musia nielen naše okná či podlahy, ale potrpíme si aj na perfektne upratané záhrady. Máte pre tieto aktivity k ruke šikovného pomocníka?

Vianočné upratovanie je tradičné. Zjednodušte si ho

Málokto doma pred Vianocami neupratuje. Púšťame sa do toho veľkého. Lesknúť sa musia okná, dvere, nábytok aj podlahy. Ak však ako ženy chceme doma udržať milú rodinnú atmosféru, obvykle sa musíme obísť bez pomoci partnerov a detí. Tým sa chce do upratovania málokedy. Povedzte si rodine o iných pomocníkov. O techniku, ktorá vám jednoduchší upratovanie a skvalitní ho. Tých najlepších ponúka tradičná značka Kärcher. Využite Kärcher zľavový kód a nakúpte všetko lacnejšie.

Kärcher – profesionál pre domáce upratovanie

Značka Kärcher vyrába profesionálne čistiace stroje, ktoré však majú aj svoje lacnejšie, pritom rovnako výkonné verzie pre upratovanie v domácnostiach. V žiadnej by nemal chýbať čistič na okná s odsávaním povrchu. Ten zjednoduší vaše umývanie okien. Budú umyté rýchlejšie a dokonalejšie. Poohliadnite sa tiež aj po iných pomocníkoch. Či už po kvalitných vysávačoch Kärcher, ktoré vám pomôžu nielen upratať podlahy, ale aj čalúnenie, alebo dokonca akvárium, pokiaľ sú aj na mokré vysávanie. Praktické sú tiež rôzne aku metly.

Vrhnite sa aj do upratania záhrady

Na jar sa tešíme o to viac, o čo väčšie množstvo práce sa nám na nej na jeseň a v zime podarilo urobiť. Určite nenechávajte lístie len tak na trávniku. Nemusíte ho ale prácne hrabať. Pozbierajte ho do sekačky na trávu. Takto bude dokonalo pripravené do kompostu, kde sa rýchlo a kompletne rozloží. Kvalitné záhradné náradie Kärcher vám pomôže aj s upratovaním záhrady.

TIP: Nakupujte nielen pred Vianocami s výhodami. Kuponovnik.sk je projekt, ktorý sleduje zľavové kódy, kupóny, zľavy a výpredaje a ponúka ich využitie pre lacnejšie nákupy či nákupy bez poštovného.