Prednedávnom ste sa dozvedeli, že vaša dobrá priateľka sa bude vydávať? Ostali ste v nemom úžase, pretože svadba nebude do roka ale do pár mesiacov? Nič to, nestresujte, milé družičky! Aj keď nemáte čo na seba, my vás vybavíme tak, aby ste boli najkrajšou družičkou v šírom okolí! Čo nesmiete prehliadnuť a čo si máte kúpiť?

Dobrá podprsenka, ktorá udrží vaše prsia

Spodné prádlo je pod krásnou róbou veľmi dôležité. Vy si však nemáte na seba čo hodiť? Potrebovali by ste sa poobzerať po nových podprsenkách kvalitnej značky? Navedieme vás na stránku, ktorá vám ponúka široké spektrum podprseniek na vaše divoké prsia. Nechcú a nechcú držať! Vy ich však skrotíte práve v podprsenkách, ktoré nájdete práve na stránke sexy-pradlo.sk. Buďte tá najkrajšia družička a vybavte sa dobrou podprsenkou, ktorá vám vydrží celú svadbu bez toho, aby sa povolila alebo praskla.

K dobrej podprsenke si samozrejme zaobstarajte dobré nohavičky.

 

Nohavičky pod spoločenské šaty

Pod spoločenské šaty by ste si mali vopred zaobstarať pekné nohavičky, ktoré budú dýchať luxusom a nebudú pôsobiť fádne. Nie ste si však istí, kde by ste takéto nohavičky mali zháňať? Prešli ste snáď každý obchod, avšak nenatrafili ste na žiadne schopné, ktoré by vám sekli pod spoločenské šaty? My vám jeden poradíme a nemusíte pritom vôbec chodiť z domu! Bežte na stránku sexy-pradlo.sk a vyberajte si jedny, ktoré padnú práve na váš zadok!

 

Chcete sa na svadbe prezliecť do pohodlných šiat?

Dlhá svadobná noc vás núti sa prezliecť do pohodlnejších šiat. Dlhá róba, v ktorej ste chceli vyniknúť, vás už ťahá. Potrebujete niečo pohodlnejšie, niečo,v čom by ste dokázali vydržať až do bieleho rána. Kde máte takéto pohodlné šaty hľadať? Utekajte sa nazrieť na stránku fashionshop.sk, kde majú v ponuke naozaj pekné kúsky. Buďte stále krásnou, majte šaty od fashionshop.sk.

 

 

FOTO:  ©vladimirfloyd/ Dollar Photo Club