Milí snúbenci, stále neviete nájsť miesto, kde sa bude konať vaša svadobná hostina? Nepotrpíte si na prepych? Skôr sa sústredíte na financie? Čo keby sme vám ponúkli niečo, čo sa zaručene nedá odmietnuť? Prijali by ste ponuku do hotela, ktorý by vám dokázal zabezpečiť priestory na konanie vašej svadobnej hostiny? Ak čo len trochu váhate nad tým, mali by ste sa k nám pridať. Chystáme sa nahliadnuť do tohto prekrásneho hotela sídliaceho v metropole severného Slovenska – v Žiline.

 

Najdokonalejšiu svadbu môžete zažiť v?

Jednoduchá odpoveď. No predsa v Žiline, konkrétne v Hoteli Galileo. Veľké priestory, do ktorých sa pomestí celá vaša rodina a ešte k tomu aj všetci okoloidúci! Veľké luxusne zariadené priestory Hotela Galilea lákajú mnoho snúbencov. Nechceli by ste sa aj vy pridať k usmiatym snúbencom, ktorí si povedali svoje áno a usporiadali svoju svadobnú hostinu práve v tomto hoteli? Chceli by ste si po pár rokoch zaspomínať na pekné prostredie, v ktorom ste pre svoju rodinu usporiadali svadobnú hostinu? Personál zo svadobného Hotela Galileo vám zaručuje nadštandardné služby za výborné ceny.

 

Kde ubytujete rodinných príslušníkov?

Robia sa vám vrásky práve z toho, že nebudete mať svoju blízku rodinu zo vzdialených miest kam ubytovať? Práve v tomto hoteli sa bude vaša rodina môcť zložiť. Mali by ste využiť lacné ubytovanie v Hoteli Galileo. Luxusne zariadené izby vás očarujú na toľko, že sa sem vy alebo vaši rodinní príslušníci budú chcieť vrátiť. Nazrite sa na stránku hotelgalileo.sk a prezrite si krásne obrázky, ktoré vás aspoň trošku ponoria do príjemnej atmosféry, ktorá vyžaruje z Hotela Galileo. Obrázky sú prenádherné. Páčia sa aj vám, milé nevesty a ženíchovia?

 

Šperky pre nevestu

Práve vo svoj deň D by mala nevesta žiariť. Milé nevesty, myslite na všetky doplnky vopred a objednávajte si Swarovski šperky, ktoré z vás spravia dokonalú princeznú, z ktorej princ nebude vedieť spustiť oči! Buďte najkrajšou nevestou v šírom okolí, objednávajte si prenádherné šperky zo stránky msperk.sk.

FOTO:  © armina / Dollar Photo Club