Aj keď svadba trvá pomerne krátko, prípravu na ňu trvajú rádovo niekoľko mesiacov. Každý deň uvažujete nad tým, či všetko dopadne dobre a svadba sa vydarí. Ruch, zhon, stres – na to všetko by ste mali zabudnúť. Každá z Vás si svadbu musí predovšetkým vychutnať. Prinášame Vám preto niekoľko „svadobných tipov“, ktoré by Vám mohli pomôcť zdolať všetky nástrahy, ktoré sa počas tohto krásneho dňa môžu vyskytnúť.

  1. Vyskúšajte si účes aj make-up vopred

 

Skutočne Vám make-up vydrží alebo sa už po hodine a vplyvom tečúcich sĺz alebo potu celkom vytratí? Vyskúšajte si ho v dostatočnom predstihu, aby ste prípadne mohli zvoliť iný typ alebo iné líčenie. To isté platí aj o Vašom účese. Dokonalý účes docielite iba pomocou kvalitnej a profesionálnej kaderníčky. Účes, ktorý ste si vysnívali na obrázku, sa nemusí celkom hodiť k Vašim šatám alebo k Vašej tvári. Myslite na detaily, pretože tie z Vás robia ešte krajšiu nevestu.

224111102

  1. Nezabudnite na svadobné obrúčky

 

V tom všetkom zhone a strese nezabudnite navštíviť klenotníctvo, aby ste si vybrali a zakúpili Vaše spoločné svadobné obrúčky zo zlata. Na ne si môžete dať pokojne vyryť vaše iniciály či dátum svadby. Jednoducho čokoľvek, čo Vás bude navždy spájať. V súčasnosti na trhu nájdete obrúčky z klasického zlata, ale aj z čoraz obľúbenejšieho bieleho zlata. Muži sú už v tomto prípade bez stresu, keďže nemusia vyberať prstene sami a bez partnerky, ako tomu bolo v prípade zásnubných prsteňov. Tam sa museli spoľahnúť na svoju intuíciu a poznanie Vášho vkusu.

 

  1. Výber svadobných šiat

 

Svadobné šaty sú jednou z najdôležitejších súčastí každej nevesty. Vyberajte si tie, ktoré Vám skutočne „sadnú“ na postavu. Vyberajte si tie, v ktorých sa cítite príjemne a pohodlne. Len v takýchto šatách budete vyzerať dokonale, či už to bude so závojom alebo bez neho, budete to Vy, ktorá bude v tento deň žiariť. Nezabudnite si vybrať vhodnú veľkosť, aby ste pred svadbou nemuseli trpieť rôzne diéty.

Keď sa svadba pominie, zostanú Vám určite krásne spomienky. Pri pohľade na obrúčku si určite spomeniete na tie krásne chvíle, ktoré ste prežili a na svojho už manžela, ktorý je možno práve teraz vedľa Vás.