Kto v dnešnom digitálnom svete nie je online, akoby ani nežil. Na internete sa dnes totiž deje takmer všetko. Prístup k enormnému množstvu informácií, správ, komunikácia prostredníctvom sociálnych sietí a mnoho ďalšieho. A pokiaľ idea o komunikáciu, či už s rodinou, alebo priateľmi, byť online by bolo najlepšie takmer stále. Vďaka wifi do vrecka od 4ky, sa vám to môže s ľahkosťou podariť.

Nekonečnosť nie je nekonečná

Azda najčastejším postrachom, hlavne mladých, sú prečerpané dáta. Jednoducho im ich balík nepostačuje a svojou spotrebou prekročia povolenú hranicu. V tom prípade sa prenosová rýchlosť dát spomalí, čo má za následok pomalý a takmer nepoužiteľný internet.

Nie, nemusíte sa báť, v 4ke sa vám to nestane. S wifi do vrecka totiž surfujete neobmedzene, a to všetko za skvelú cenu. Navyše sa môžete tešiť na prekvapivú rýchlosť až 50 Mbit/s pre download a 10 Mbit/s pre upload. Vďaka čomu vám už z online sveta naozaj nič neunikne. Navyše sa nemusíte báť, že svoje dáta miniete. Sú totiž neobmedzené.

Pozor si tak budete musieť dať len na maximálne povolené prečerpanie za týždeň, ktoré je však natoľko veľké, že by ste museli stiahnuť asi 5 000 mp3 piesní alebo sledovať videá na  známom youtube aspoň 40 hodín v kuse v najvyššej možnej kvalite. Jednoducho povedané, tieto dáta len tak ľahko neminiete.

Stále online

Vďaka super rýchlemu a neobmedzenému pripojeniu už viac nebudete musieť hľadať verejnú wifi sieť v meste či doma. Môžete byť tak online, nech ste kdekoľvek. Na cestách alebo v pohodlí domova. Jednoducho s nekonečnými dátami môžete surfovať v sieti 4ky a dokonca aj v sieti obchodného partnera. A to taktiež neobmedzene.

Niektoré veci si však online nevybavíte. No ani tu nie je problém. Volania a SMS do všetkých sietí máte len za 4 centy za minútu alebo SMS. Keď si tak budete chcieť niekam zavolať, môžete bez problémov, a to do všetkých sietí. Jednoducho ponuka, ktorá sa len tak ľahko neodmieta.

Cena vreckového

Nie, nemusíte sa báť, že budete musieť za službu wifi do vrecka platiť nekresťanské sumy. To nie. Za neobmedzené dáta totiž zaplatíte sumu, ktorú by v pohode dokázal zaplatiť hoci aj študent z vreckového.

Služba wifi do vrecka môže byť vaša už od 12 € mesačne. No nie je to skvelé? Neobmedzený a rýchly internet za 12 eur mesačne? Nuž, nie je nad čím váhať, lepšiu ponuku už asi nenájdete.

Aby ste nezabudli

Niežeby ste boli zábudliví. To nie. V 4ke si však jednoducho môžete veci uľahčiť. A to platí aj s balíčkom wifi do vrecka. Ten si totiž môžete aktivovať spolu s automatickým obnovovaním. Služba sa vám tak obnoví každých 30 dní a vy tak už neprídete o žiadne novinky. Neobmedzené dáta budete mať stále k dispozícii.

Ako na to?

Ak chcete využívať automatickú obnovu dát, stačí, aby ste si nastavili v Mojej zóne obnovu TO. zo svojej platobnej karty. Vďaka čomu sa budú služby uhrádzať priamo z vašej platobnej karty. Ďalej sa nemusíte o nič starať ani riešiť platbu faktúr. Údaje o vašej platobnej karte budú bezpečne uložené u nášho partnera – Tatra banka. Nemusíte sa tak už o nič báť. Každý mesiac sa vám totiž dáta opäť samy obnovia. Na vás tak zostáva len jedna menej príjemná vec, a to zaplatiť.

Užitočné info

Ak už patríte k zákazníkom 4ky, môžete si overiť službu wifi do vrecka prostredníctvom SMS. Pre zistenie stavu automatickej obnovy TO.∞ DÁTA pošlite SMS s textom TO.DATA STAV na krátke číslo 950. Ak si však želáte zrušiť automatickú obnovu TO.∞ DÁTA, pošlite SMS s textom TO.DATA STOP na rovnaké krátke číslo 950. A v priebehu pár sekúnd máte info o svojich dátach a o kontrole nad nimi. Môžete ich tak kedykoľvek deaktivovať. Wifi do vrecka funguje bez viazanosti, čo jej dáva ďalšie plus v oblasti používania a obľúbenosti.

Ak by ste však s hocičím potrebovali pomôcť, neváhajte vyhľadať pomoc na stránke operátora 4ky, kde nájdete kompletné informácie o tom, ako čo najrýchlejšie vyriešiť svoje problémy s dátami. Ak by ste si náhodou nevedeli dať rady s nastaveniami dát, môžete si taktiež pomôcť cennými radami a návodmi, vďaka čomu si svoj mobil či tablet optimálne nastavíte aj vy sami. Verte, že je to viac než jednoduché.

Všetky potrebné informácie o službe wifi do vrecka, ale aj o iných službách sa dozviete na oficiálnej stránke operátora 4ky.