Dnes už nie je nič výnimočné cestovať vozidlom z požičovne. Mnohé spoločnosti Vám ponúknu automobily v skvelom technickom stave, a teda nemusíte riešiť údržbu svojho starého „plecháča“. V každom väčšom meste sa nájde jedna alebo viacero pobočiek menej či viac známych značiek autopožičovní. Len máloktorá však ponúka aj nejaký ten bonus naviac. Pokiaľ hľadáte partnera, ktorý sa skutočne oplatí, môže ním byť aj požičovňa áut Bratislava TEO car. Je to naša spoločnosť a všetci ste tu srdečne vítaní. Vaše cestovanie sa o poznanie zjednoduší a zvýši sa komfort jazdy. Nemusíte tŕpnuť, že niečo nie je po technickej stránke v poriadku a môžete sa pripraviť na pokojnú, bezstresovú a mimoriadne pohodlnú jazdu. Samozrejme, vedenie vozidla a dodržiavanie predpisov je na každom vodičovi zvlášť, no čo sa týka zdatnosti našich automobilov, môžeme sa za ne 100% zaručiť. Toto však nie je ani zďaleka všetko.

Naše bonusy

V súčasnosti nie je ľahké prebiť bohatú konkurenciu. My sme však stavili na kvalitu našich služieb a isté bonusy, ktoré naším klientom plynú zo spolupráce s nami. Sem patrí napríklad vybavenie vozidla diaľničnou známkou, plná nádrž a k dispozícií je aj havarijné a povinné zmluvné poistenie. Presvedčili sme sa, že práve pre tieto zdanlivo banálne veci nás zákazníci opätovne oslovujú. Vozový park máme vybavený tak, aby spĺňal nároky i toho najnáročnejšieho klienta. Či už potrebujete luxusné vozidlo, alebo to bude dodávka, naša požičovňa áut je tu pre Vás. Neváhajte sa k nám prísť pozrieť a garantujeme Vám, že si vyberiete. Sme otvorení spolupráci s bežnými občanmi, ale i podnikateľskými subjektami. V prípade dlhodobej spolupráce vieme pripraviť zvýhodnené podmienky. Zaznamenali sme, že klienti často dopytujú aj navigačné zariadenie, strešný nosič, autosedačku alebo snehové reťaze. U nás si môžete toto všetko doobjednať. Takto vybavený zvládnete akýkoľvek terén. Nemyslíte, že je načase začať si cestovanie užívať?

Čo by ste ešte mali vedieť

Na záver by sme Vám ešte radi pripomenuli, že požičiavame vozidlá frekventovaných a medzi verejnosťou vysoko obľúbených značiek, a teda Volkswagen, Škoda, Pugeot, Mercedes a Audi. Naša autopožičovňa Bratislava TEO car má nepretržitú prevádzku. Pracujeme nonstop vrátane sviatkov. Všetky pripravené zmluvy sú seriózne, jasné a prehľadné. Určite nám nejde o to, aby sme vymýšľali, ako ľudí nachytať na nezmyselných formulkách. V prvom rade nám ide o to, aby boli spokojní. Tešíme sa na Vaše návrhy, požiadavky a objednávky. Dajte zelenú nadštandardnému cestovaniu!

Foto: teocar.sk