Hľadáte nový priestor pre život alebo podnikanie? Potom Vás iste zaujímajú ponuky nehnuteľností na predaj či prenájom. Máte z toho zmiešané pocity, pretože sa iba málo vyznáte všetkým potrebným náležitostiam? Alebo sa, naopak, do toho hrniete až príliš rýchlo? Pod nátlakom nedočkavosti, túžby vyletieť z hniezda alebo snahy realizovať svoje plány čo najskôr sa môžete unáhliť a kúpiť byt od nedôveryhodného predajcu. Množiace sa podvody ziskuchtivých jedincov Vám tak môžu veľmi ľahko zobrať krásne ilúzie. Namiesto radosti z nového domova môžete byť sklamaný a unavený z nekonečných ťahaníc po súdoch. A toto všetko len preto, že ste neboli dostatočne opatrný, predvídavý a nenechali si poradiť od profesionála. Pri kúpe nehnuteľnosti by ste ale skutočne mali byť nanajvýš obozretný. Nejde totiž o detskú hru. Hypotéka na bývanie je záväzok na niekoľko desaťročí, a to je dôvod, aby ste svoju voľbu poriadne zvážili. Pokiaľ sa chcete zbaviť zbytočných ťažkostí a náročných procesov, ktoré by Vás zbytočne stresovali, využite pomoc profesionálneho realitného makléra.

Nesporné plusy špecializovaného poradcu

Kvalitný poradca v oblasti realít Vám pomôže eliminovať riziká podvodu, no to zďaleka nie je všetko! Realitný maklér Vám poskytne rady týkajúceho sa všetkého ohľadom kúpy, predaja a prenájmu Vašej nehnuteľnosti. Poradí Vám, ako svoju kúpu financovať a ako si vybrať hypotéku. Skutočne špičkového odborníka spoznáte aj tak, že Vám vie poskytnúť určitý nadštandard, exkluzivitu, ku každému klientovi pristupuje individuálne a osobne berie aj každú nehnuteľnosť, pre ktorú sa rozhodnete. Pravdou však je, že realitných maklérov, ktorí ponúkajú svojím klientom takýto prístup, je ako šafranu. Aj preto si Vám dovoľujeme odporučiť  web reality-dobias.sk, kde nájdete skutočne profesionálneho a dôveryhodného partnera. Okrem spomenutého Vám poskytne najvyššiu právnu ochranu kúpnych zmlúv formou notárskej úschovy. Pod odborným dozorov Vám bude vypracovaná tiež cenová analýzu nehnuteľnosti, databáza klientov a budete podrobne oboznámený so všetkými krokmi, ktorým sa pri kúpe nehnuteľnosti nevyhnete.

Takisto sa dozviete, ako nehnuteľnosť pred predajom upraviť tak, aby bola pre kupujúceho čo najatraktívnejšia.

Niekoľkoročné skúsenosti poskytujú tie najlepšie záruky

Váš osobný realitný maklér, ktorého nájdete na spomínanej webovej stránke, vystupuje na trhu nehnuteľností už od roku 2009. V praxi teda nie je žiaden nováčik. Dá sa povedať, že je to realitný maklér s tradíciou. Počas svojej práce nazbieral mnoho skúseností a stretol sa naozaj s rozličnými situáciami a problémami, ktoré so sebou obchodovanie s nehnuteľnosťami občas prináša. A práve o tieto skúsenosti sa s Vami rád podelí.

Za jeho kvalitou stojí aj absolvovanie školenia Quick Start, SUCCEED Agent mentoring program, Sales Power by Tom Ferry, no o jeho prednostiach svedčí i fakt, že získal veľmi významné maklérske ohodnotenie, a teda Certifikovaný partner predaja II. stupňa. Ing. Dobias je členom klubu tých najlepších a najexkluzívnejších realitných maklérov RE/MAX.

RE/MAX tvorí tím maklérov poskytujúcich klientom služby a poradenstvo na tej najvyššej úrovni. Aj keď sa špecializuje na nehnuteľnosti Bratislava, poskytuje služby po celom Slovensku. Značka RE/MAX zastupuje najprofesionálnejší a najväčší realitný systém u nás i vo svete.

Ak hľadáte napríklad kvalitné a výhodné reality Bratislava, viete, na koho sa obrátiť. Vaše požiadavky týkajúce sa nielen komplexného realitného servisu, ale aj financovania, katastra, daňového a právneho poradenstva budú do bodky splnené.

Foto: © [Gajus] / Dollar Photo Club, reality-dobias.sk