Ak patríte k milovníkom športu a adrenalínu, pravdepodobne chcete svoje skvelé dobrodružstvá zachytiť v priamom prenose. S autentickými záznamami sa potom môžete podeliť s ostatnými a možno položíte nové výzvy. Pre dynamické aktivity je fotoaparát neúčelný, tu sú nutné športové kamery. V podstate ide o malé nenápadné zariadenie, ktoré má v sebe zabudovaný celkom slušný obrazový výkon. Okrem toho je tiež zostrojené tak, aby bolo odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia, ale aj iným drsným podmienkam. Je možné uchopiť ho kamkoľvek a na čokoľvek. Pokiaľ si ho raz zakúpite, môžete ho využívať počas celého roka. Je jedno, či pôjde o cykloturistiku, lezenie, let na rogale, lyžovanie alebo motorizmus. Je tiež možné, že práve to Vaše video zaujme na internete a získa neuveriteľný počet zdieľaní. Staňte sa hviezdou aj vďaka svojej športovej kamere.

Partner v dobrom i zlom

Počnúc vzrušujúcou dovolenkou a končiac vysoko extrémnymi športami sa praktické kamerové zariadenie bezpochyby zíde. Zvečnite si svoje zážitky a vracajte sa k ním znova. Bežné kamery Vám doslova zväzujú ruku, ale o tých športových takpovediac ani neviete. Sú však tam, kde majú byť a zaznamenávajú všetko, čo počas dňa zažijete. V ponuke obchodných partnerov nájdete mnoho značiek a modelov, stačí si vybrať, čo Vám najviac vyhovuje. Bude to kamera na vozidlo, krídlo lietadla, lyžiarske okuliare alebo paintballovú pušku? Rovnako ako zaznamená Vaše dobré a krásne zážitky, môže poslúžiť i v tých menej priaznivých situáciách. Využíva sa napríklad aj ako čierna skrinka vo vozidlách, kde môžete práve vďaka záznamu prísť na koreň celej nehody. Možno ste už počuli o GoPro kamerách, ktoré sú ideálnym riešením pre všetky outdoorové športy a aktivity. Vďaka svojej odolnosti a univerzálnemu príslušenstvu sa stali medzi klientmi vysoko obľúbené. No my máme pre Vás niečo podobne skvelé, ale oveľa dostupnejšie.

Jednotka, ktorá hrdo konkuruje popredným značkám

V nasledujúcich riadkoch Vám chceme predstaviť model SJ4000, ktorý má podobné parametre ako špičkové sport kamery, no na trhu je v oveľa prijateľnejších cenách. Kryt odolný proti kameravode umožňuje využitie pri akomkoľvek type vodného športu, ba dokonca aj nahrávanie pod vodou v hĺbke 30 metrov. Na zadnej strane zariadenia je umiestnený displej, vďaka ktorému si môžete svoje videá jednoducho prehrať. Odnímateľná batéria umožňuje jednoduchú výmenu a Vy tak môžete pokračovať v ďalšom nahrávaní. To je dokonca možné i počas nabíjania. SJ4000 podporuje micro SD karty do 32GB a je tu tiež web kamera. Toto zariadenie má ale predností oveľa viac, preto niet pochýb, že si ho ihneď zamilujete.

Bavte sa tak, aby ste na to nikdy nezabudli. Spomínajte na svoje zážitky prostredníctvom priameho záznamu.

Foto: © [PictureArt] / Dollar Photo Club, best-shop.sk