Japonskú spoločnosť Daikin už asi mnohí z vás poznajú, no možno ste ešte nepočuli o jej novom revolučnom zariadení Altherma. Už pár týždňov prebieha aj skvelá jesenná akcia, ktorú by ste mali zaručene využiť, ak chcete vykurovať omnoho efektívnejšie. Keďže sa jeseň pomaly chýli ku koncu, svoje ukončenie zaznamená aj táto akcia. No ešte stále máte priestor využiť ju. Daikin je spoločnosť s dlhou históriou a na trhu je už od roku 1924. Vo svojom portfóliu má aj historicky prvú klimatizačnú jednotku s tepelným čerpadlom, ktorú uviedla v roku 1958. Dnes púta najmä svojím vykurovacím zariadením, ktoré jej zabezpečilo prioritné postavenie. Vy môžete túto  novinku získať práve v spomínanej akcii. Nech sa páči, prečítajte si viac.

Jednotka na trhu

Systém Daikin Altherma je nielen inovatívne zariadenie, ale tiež trendy novinka novej generácie, ktorá si drží popredné miesto na trhu. Jeho podstatou je tepelné čerpadlo, ktoré saje vzduch z vonkajšieho prostredia a posiela ho do systému na teplú vodu. Ide o atraktívne vybavenie najmä pre majiteľov novostavieb a nízkoenergetických domov. S obľubou sa využíva ako alternatíva ku kotlom na fosílne palivá. Štúdie preukázali, že vďaka tomuto zariadeniu sa dá ušetriť na energii až 5-krát viac než je to s bežnými systémami. Za zmienku tiež stojí fakt, že spoločnosť Daikin vyniká v ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Inak to nie je ani pri Altherme, ktorá výrazne znižuje emisie CO2. Inteligentné ovládanie zaručuje stabilizáciu izbovej teploty. Okrem toho ide o zariadenie stavané aj pre nízkoteplotný systém, podlahové vykurovanie a fan-coil. Užívatelia tiež iste ocenia, že nevyžaduje špeciálne miesto, ba ani údržbu.

Čo prináša skvelá jesenná akcia

V jesennej akcii od spoločnosti Daikin môžete získať inovatívny systém Daikin Altherma, no to nie je všetko. Ako bonus k nemu dostanete zásobník na teplú vodu v hodnote 1308€ absolútne zadarmo. Prirodzene, že si zásobovacie zariadenie môžete objednať i samostatne, no v tom prípade je pre Vás plná suma záväzná. V prípade, že Vám zásobník pripojený k akcii z nejakého dôvodu nevyhovuje, môžete si vybrať iný. Pokiaľ by bol drahší, cenu jednoducho doplatíte. Každopádne na tom ale získate. Predajcovia spoločnosti Daikin čakajú na Vaše objednávky. Možno ste videli podobné zariadenie aj v ponuke iných spoločností, tu si ale treba dávať pozor na referencie a skúseností danej značky. Je totiž známe, že na trhu je mnoho nekvalitných napodobnenín originálneho prevedenia. Je nutné, aby ste vedeli, že zariadenia značky Daikin smú inštalovať iba autorizovaní predajcovia. Ihneď, ako si preštudujete niečo o tepelných čerpadlách, kontaktujte profesionála vo svojom regióne. Ten Vám pripraví cenovú ponuku a po dohode môže previesť montáž. Potom Váš už čaká iba užívanie si výhod, ktoré so sebou tento systém prináša. Veríme, že Vás ponuka zaujala a využijete posledné akciové dni.

Foto: daikin.sk