Milé dámy, aj vy snívate o tom, že budete mať doma obrovský šatník, kam sa vám zmestí všetko vaše oblečenie, kabelky a topánky? Hoci sa to môže zdať nedosiahnuteľné, nie je to tak. Dnes už každá žena môže mať svoj vysnívaný priestor pre všetky veci.

Šatník alebo vstavaná skriňa

Možností, ako riešiť úložné priestory v domácností je veľa, pre oblečenie je však ideálne zvoliť vstavané skrine alebo priamo šatníky, ak máte na ne dostatok miesta v domácnosti. Obe tieto možnosti sú praktické a majú svoje pre aj proti.

Vstavané skrine amdoor.sk sú ideálne do menších miestností, kde potrebujete využiť každý centimeter. Skriňu vám totiž vyrobia na mieru, presne podľa vašich potrieb a predstáv. Takáto kvalitná vstavaná skriňa vám bude slúžiť roky a bude ozdobou každej miestnosti. Jej vnútorné členenie si rozvrhnete podľa toho, aké úložné priestory potrebujete najviac. Môžete staviť hlavne na policové diely alebo naopak stavte na vešiaky a svoje oblečenie si vešajte. V každom prípade, vo vstavanej skrini bude vaše oblečenie uložené naozaj prehľadne.11

V prípade, že máte vo svojej spálni väčší priestor, kam by sa vošiel klasický šatník, tak opäť stavte na amdoor.sk. Tu vám totiž dokážu vyrobiť aj tzv. „walk-in“ šatník, v ktorom budete mať priestor o akom ste vždy snívali. Výhodou vstavaného šatníka je hlavne to, že vidíte všetko svoje oblečenie naraz. Do šatníka jednoducho vojdete a nezavadzajú vám žiadne dvere, ako je tomu pri vstavanej skrini. Takýto prehľad vám uľahčí nielen odkladanie oblečenia, ale hlavne výber vášho každodenného outfitu. Oblečenie sa totiž jednoduchšie kombinuje, keď ho máte priamo pre očami.

Možností je neúrekom

To, ako bude vyzerať vaša nová vstavaná skriňa alebo šatník, je len a len na vás. Môžete si totiž zvoliť materiály, farby i rozloženie, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Získate tak úložný priestor, o akom ste vždy snívali.