Prvé hodiny boli vyrobené asi v 13 – 14 storočí. Vtedy si ľudia uvedomili, že potrebujú nejakým spôsobom merať čas. Od vtedy uplynulo veľmi veľa času. Prešli veľkými zmenami a inováciami.

Pomerne často chodím na rôzne vzdelávacie semináre. Jednoducho ma to baví učiť sa nové veci a nestagnovať. Všímam si, že prednášajúci sa prezentujú nielen svojím outfitom čo sa týka oblečenie. Potrebujú aj poriadne doplnky, ktoré by vyzdvihli ich postavenie. Čo sa týka mužov postrehla som, že väčšinou sú to veľmi kvalitné hodinky.

Diamantové hodinky

Ešte nikdy som nevidela diamantové hodiny. Rada by som ich videla na živo. Uvidíme možno sa mi časom podarí. Viem si predstaviť krásne diamantové hodinky na ruke úspešného muža. Je to krásny klenot ako doplnok osobnosti. Akoby dopĺňali samotnú charizmu muža. Či už je spíker alebo aj nie.

Aj tebe je určite veľmi dobre známa značka quartz. Má za sebou dlhú a krásnu históriu. Keď niekto vysloví jej meno verím tomu, že takmer každý vie, že ide o pánske hodinky. Vlastne robia aj dámske. No čo sa týka hodiniek asi to ľudia vnímajú skôr cez mužov. Zlaté hodinky na ruke muža signalizujú tak trochu jeho postavenie a vkus.

Ako ľudia vnímajú iných ľudí

V dnešnom uponáhľanom svete hlavne manageri ocenia automatické super hodinky. Našla som na internete všetky možné varianty. Aby sa hodili ku každému obleku a na každú príležitosť. Zladiť s outfitom hodinky je rovnako dôležité ako zladiť opasok či topánky. Povedala by som, že je to ako vedieť čo povedať. Hodinky hovoria tou tajnou rečou podvedomia. Telo nepovie nič a predsa rozpráva. Obchodný partneri alebo poslucháči vnímajú všetko aj to čo nie je povedané slovami. Alebo skôr hlavne tieto veci.

Je úplne jedno či zastávaš nejakú dôležitú funkciu vo firme. Máš vlastné podnikanie. Alebo chodíš na verejné prezentácie. Hodinky dopĺňajú tvoju osobnosť a preto zváž čo si dáš na ruku. Hodinky sú jednoducho krásny a elegantný doplnok k slušivému oblečeniu.