Aj keď materiály ako guma, plast či špeciálne plastové zmesi mnohým z nás nepripadajú komfortné a príťažlivé, opak je pravdou. Napríklad také gumové topánky sú pohodlné, neškodné a elegantné.

Originálne plastové topánky, ktoré voňajú

Nie, nerobíme si z Vás žarty. Topánky Melissa skutočne ohúria svojou sladkou vôňou, ktorá vydrží aj niekoľko rokov. Navyše, pri ich výrobe sa uplatňuje špeciálna technológia, ktorá umožňuje, že sú pružné a výborne sedia na nohe. Dominujú u nich antialergické vlastnosti a sú 100% recyklovateľné. Trvácnosť a ľahká údržba sa pokladajú za samozrejmosť.

Brazílska značka Melissa vyrába obuv všetkých tvarov a farieb. Vo svojej podstate je akousi oslavou dizajnu. Originálne plastové topánky si obľúbili ženy na celom svete a prepadla im aj celá rada celebrít.

Značku robí výnimočnou tiež vynález špeciálnej technológie tepelne striekaného plastu. Toto umožňuje aplikovať akúkoľvek potlač priamo na topánky. Inovácia nazývaná „melfex“ okrem iného garantuje dlhú životnosť, vodeodolnosť a precízne spracovanie všetkých modelov z tohto skvelého materiálu.

Farebná kvalita, ktorú si Vaše nohy zamilujú

Havaianas je brazílska značka žabiek, ktoré sú preslávené svojou kvalitou a výdržou. Prvý pár bol vyrobený už v roku 1962 a inšpiroval sa tradičnými japonskými sandálmi Zōri. Dnes predá spoločnosť viac ako 150 miliónov párov ročne, ktoré sú súčasťou národného bohatstva Brazílie. Obľúbilo si ich aj mnoho hollywoodskych hviezd (Paris Hilton či Eva Longoria).

Žabky Havaianas sú farebné a pohodlné. Model Slim, který značka uviedla na trh najnovšie, je určený hlavne pre jemné ženské nôžky, no značka ponúka žabky aj pre mužov či deti.

Nielen do dažďa

Hunter je tradičná britská značka, ktorá vznikla už v roku  1856. Kladie dôraz na kvalitu materiálu a ponúka širokú škálu všetkých farebných kombinácií. Gumáky Hunter zďaleka nie sú len do dažďa. Stali sa módnym hitom a každá známa celebrita, ktorá sa zaujíma o módu, ich zaradila medzi svoju TOP obuv.

Foto: my-store.cz