Obrovská konkurencia vo všetkých segmentoch núti jednotlivé firmy, aby hľadali neustále nové spôsoby svojej prezentácie aj na internete a snažili sa tak bližšie dostať práve k potenciálnym zákazníkom. Dodávateľov je v každej oblasti viac ako dosť, avšak kde inde umiestniť svoju vizitku aspoň v elektronickej podobe, ak nie na jednom z najnavštevovanejších portálov s dodávateľmi na Slovensku?

Zaregistrujte sa alebo zadajte dopyt

Na portáli Dopytovat.sk máte možnosť sa buď ako firma zaregistrovať a vyplniť tak formulár, v ktorom uvediete všetky podstatné informácie – predovšetkým kontaktné údaje a popis činnosti Vašej firmy. Registrácia je absolútne bezplatná, pričom za „odmenu“ získate zviditeľnenie sa spomedzi ostatných firiem. Ak však nie ste firma a neponúkate žiadne svoje služby, potom môžete využiť ďalšiu službu portálu Dopytovat.sk – môžete zadať bezplatne svoj dopyt. V dopyte uvediete všetky potrebné informácie – predmet, bližšie a konkrétne informácie, kraj a okres, pričom v systéme dokážete nastaviť aj platnosť tohto inzerátu, čím sa inzerát automaticky sťahuje z ponuky, ak sa prekročí jeho platnosť. Na tomto portály zadávate dopyty zdarma, čím sa Dopytovat.sk stáva ešte viac lákavejším webom na Vaše inzeráty alebo na propagovanie Vašej spoločnosti pomocou jednoduchého vyplnenia profilu.

Čoraz viac ľudí vyhľadáva služby prostredníctvom internetu, a tak by bolo na škodu, ak by ste na internete nezaujali so svojim vyplnením profilom zdarma aj Vy. Okrem klasických spoločností, ktoré sa zaoberajú napríklad prácou s drevom či v stavebníctve, tu nájdete aj reklamné agentúry na Slovensku, ktoré sa snažia propagovať svoje marketingové aktivity. Ak sme pri marketingu, tak na portály nájdete aj množstvo dopytov, ktoré sú zamerané práve na pomoc s propagovaním. Na takéto dopyty ako firma či jednotlivec môžete veľmi jednoducho reagovať a získať tak opäť ďalšiu zákazku.

Využite portál Dopytovat.sk aj Vy a vytvorte povedomie o svojej firme alebo jednoducho vytvorte dopyt a vyberajte si spomedzi firiem.

 

foto  Graur Razvan Ionuţ / freedigitalphotos.net