Počuli ste už o m.s.t.t.? Pokiaľ patrí cestovanie medzi Vaše hobby, tak je možné, že táto spoločnosť je Vám už dobre známa. No ak o nej predsa počujete prvýkrát, bolo by dobré napraviť tento deficit informácií. Ide totiž o výbornú cestovnú kancelária, ktorá ponúka rôzne zaujímavé a poznávacie zájazdy, jazykové pobyty či wellness zábavu. Svoju pozornosť tiež sústreďuje na víkendové ponuky a zážitkový relax. Prostredníctvom nej si môžete zarezervovať i firemné akcie, kongresy alebo školenia. A samozrejme, táto cestovná kancelária nezabúda ani na milovníkov zimných športov. Radi si dobre zalyžujete? Nech sa páči, dnes Vám ponúkame malý prehľad miest, kde to bude stáť skutočne za to.

Rozprávková krajina, ktorá prinavráti kondičku

Ak ste si túto zimu neužili poriadnu lyžovačku, je čas, aby ste to napravili. Slovensko je síce úžasná krajina s dlhoročnou lyžiarskou tradíciou, ale určite nezaškodí, ak si rezervujete pobyt aj inde a vychutnáte si o niečo viac európskejšiu silu príťažlivosti. Tu by sme si dovolili ponúknuť najvyššie pohorie Európy, a teda Alpy. Zahoďte za hlavu všetky starosti a užite si rozprávkovú atmosféru. Neleňošte, popreťahujte si unudené kosti a svalstvo, ktoré počas zimy nemá toľko aktivity a pohybu ako v letných mesiacoch. Každému z nás určite dobre padne, ak sa nadobro rozlúči s prevísajúcim bruškom, ktoré patrí už klasicky medzi dôsledky malátneho zimného obdobia.

Malebnosť rakúskych Álp

Jedným z najviac vyhľadávaných stredísk, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť, ak Vás zaujíma lyžovačka v Rakúsku, je Zillertal. Pre niektorých návštevníkov sa však môžete zdať príliš hlučný. No nie nadarmo sa hovorí, tisíc ľudí má tisíc chutí. Podaktorých možno o niečo viac oslovia  ľadovcové kopce Kitzsteihnornu či Hintertuxer Gletscheru. Okrem tohto lyžiarskeho raja sú tu aj rôzne bežecké a snowbordove dráhy, ale i terény pre freeriderov. Ak hľadáte niečo pokojnejšie, mohli by ste si oddýchnuť v nejakej prívetivej alpskej oblasti. Pýtate sa, čo by sme Vám odporučili? Odpoveďou nech je pre Vás Kaprun ubytovanie. Táto malebná rakúska obec sa nachádza v okrese Zell am See, kde nájdete taktiež úžasné lyžiarske trate. Je tu však i mnoho príležitostí na nenáročné trávenie času.

Prirodzený šarm talianskych Dolomitov

Krásy nezabudnuteľných panorám garantuje aj lyžovačka v Taliansku. Táto krajina je nádherná v každom ročnom období, no my Vás pozývame užiť si ešte to, čo nám tohtoročná zima nadelila, pretože sezóna tu ani zďaleka nekončí. Alpy bývajú aj v tejto krajine obľúbeným cieľovým miestom hlavne počas zimných mesiacov. Cestovná kancelária m.s.t.t. Vám ponúka zasnežené pláne a fantastické zjazdovky Alpského pásma, ktoré poznáme aj pod názvom Dolomity. Aktívni lyžiari obľubujú najviac dráhy v areáloch Dolomiti Superski a v Skirama Dolomiti. Deti a ich rodičia zase uprednostňujú Marilleve alebo Madonna di Campiglio. Za zmienku stojí aj Sella Ronda.  

Komfortné cestovanie bez obmedzení

Ak sme Vás upútali týmito skvelými zimnými ponukami a Vy sa rozhodnete osloviť cestovnú kanceláriu m.s.t.t., ústretoví pracovníci Vám určite  radi pomôžu vybrať si miesto, kam by ste sa chceli ísť pozrieť. Za zmienku iste stojí fakt, že cestujete bez obmedzení, a teda nie ste viazaný na konkrétny termín. Ceny sú tu mimoriadne priateľské a vybavenie žiadostí dynamické. Toto sú prednosti cestovnej kancelárie novej generácie, pre ktorú je komfort klientov na prvom mieste. Presvedčte sa na vlastnej koži a začnite baliť kufre.

Zdroj: lyzovanie-alpy.sk, mstt.sk

Foto: © [Nikolai Sorokin] / Dollar Photo Club