Vydesenému Nathanovi chodia na Facebooku správy od jeho mŕtvej priateľky Emily. Ako je to možné? To nevie ani on sám.

Emily zomrela pri autonehode pred dvoma rokmi. Podľa slov Nathana stále používa svoj Facebook a posiela mu hrozivé správy zo záhrobia. Celé sa to malo začať 4. septembra 2013, kedy sa Emily znova vrátila na Facebook.

duch mladej zeny na facebooku

Podľa Nathana má na jej účet prístup len on a Emilyna matka. No po niekoľkých odkazoch, ktoré mu prišli, mu bolo hneď jasné, že správy nie sú od jej matky. Nathan si uvedomil, že pochádzajú zo starých chatov spred nehody. Neskôr sa stalo niečo desivejšie. Emily sa začala sama označovať na fotografiách. Všimli si to aj Nathanovi priatelia, ktorí si ho radšej vymazali z Facebooku.

Nathan dúfal, že išlo len o chybu v systéme. Emily je predsa mŕtva a nie je možné, aby sa niečo také dialo. Ešte horšie bolo, keď našiel správu, v ktorej Emily prosí o pomoc. Bola v pasci v „ľadovom“ aute, všade bola krv, bola jej zima, kričala a dúfala, že sa otvoria dvere. Do niekoľkých minút však zomrela.

Myslíte si, že je Nathan prenasledovaný duchom svojej priateľky? Môže ísť o čierny humor či nevydarený žart? Alebo to je iba nešťastná matka, ktorá sa snaží vrátiť dcéru naspäť k životu týmto strašidelným spôsobom?

Medzi Emily a Nathanom bola veľká láska. Milovali sa celým srdcom, každú chvíľu na seba mysleli a plánovali spoločnú budúcnosť. Je len na Nathanovi, ako sa s tým celým vyrovná a či sa bude do konca života zaoberať tým, kto mu to vlastne na Facebooku písal. Musíte však uznať, že z tohto príbehu nabiehajú na chrbte zimomriavky. 

Zdroj: closeronline.co.uk

Foto: dailymail.co.uk