Nájsť oblasť v IT, v ktorej by ste chceli získať špecifikáciu, môže byť náročné. Dobrou správou je, že na pracovnom trhu je dopyt po odborníkoch na rôzne odvetvia. A experti na Cisco patria medzi najžiadanejších.

Prečo sú Cisco školenia dobrou voľbou?

Cisco patrí medzi popredných hráčov v oblasti brade serverov. Vďaka tomu sa s jeho technológiou stretávame v bežnej praxi. Ovládnite svet Cisco pomocou kurzov, ktoré vám predstavia základy a vybudujú cestu k hĺbkovým znalostiam vďaka expertom z ALEF Training.

Ako prebieha Cisco kurz?

ALEF Training ponúka Cisco školenia rôznych úrovní, ktoré vám umožňujú získať teoretické vedomosti pretavené do praxe. Vďaka konzultáciám počas lekcií môžete so školiteľmi “vychytať” všetky svoje nedostatky a popracovať na zlepšení. Tým získate nielen šancu naprávať chyby, ale aj sebavedomie do ďalšej kariéry.

Cisco školenia pre jednotlivcov i firmy

Ak hľadáte spôsob, ako sa vo svojej IT kariére posunúť ďalej, Cisco kurz je tou správnou voľbou. Ak máte vo svojom tíme kolegov, ktorí tiež uvažujú o zlepšení svojej kvalifikácie,

ALEF Training ponúka aj Cisco školenia pre firmy upravené na mieru technológiám, ktoré používajú. Pozrite si ponuku ALEF Training a prihláste sa na Cisco kurz, ktorý vám prinesie lepšie platové možnosti.