Hotová pohroma, keď náš mobil zo dňa na deň prestane fungovať ako predtým. Milujeme jeho vzhľad aj funkcie a nosíme ho stále pri sebe ako nejaký talizman. Až do chvíle, kým sa nezničí. Vtedy ho na verejnosti radšej ani nevyťahujeme… Ešteže sú tie cenovo výhodné náhradné diely na mobily!

S náhradnými dielmi neostanete zaskočení

Tak ako sa dámam vždy roztrhnú silonky, keď práve nemajú poruke nijaké náhradné, sa i naše mobily kazia v období, keď sa asi už nič viac ani pokaziť nedá. Irónia osudu, ale netreba sa nechať zaskočiť. Pokazený mobil nie sú všetky svety, zvlášť ak vieme, že porucha nie je taká vážna, aby sme museli kupovať nový. Funguje to takto vždy – autu i pokazenému spotrebiču v domácnosti stačí vymeniť nefunkčný diel a opäť si fičí ako zamladi. Zaplatiť za náhradný diel na mobil 20 eur miesto 600 eur za úplne nový mobil je veľký rozdiel. Nefunkčná šošovka fotoaparátu, chybné tlačidlá, reproduktory či mikrofóny, staré batérie či prasknuté displeje veľmi elegantne vymeníte za nové a potom sa tvárite, akoby sa nič nestalo. Aj chrup máme samú plombu, a tu sme! J

Bola raz široká ponuka náhradných dielov na mobily…

… a v nej aj dielik vhodný presne pre váš model telefónu. Výrobcovia mobilov jednoducho mysleli na všetko, a kým sa vyrábajú konkrétne značky, dovtedy sú dostupné aj náhradné diely k nim. Ak viete, ktorá časť vášho zariadenia je zničená, nie je nič jednoduchšie ako si objednať z internetu vhodný náhradný diel na mobil. Poradiť vám môžu aj v servise, ale radšej sa s nimi dohodnite, že si náhradný diel zaobstaráte sami, aby ste mali istotu, že získate naozaj originálny náhradný diel za tú najlepšiu cenu. Veď viete, ako to chodí, každý chce zarobiť, a dať na náhradný diel prirážku je jeden zo spôsobov, ako na to. Pri kúpe náhradných dielov z internetu nejde o mačku vo vreci, všetky sú totiž pred odoslaním ešte skontrolované, aby váš mobil skutočne opravili, nie ešte viac poškodili. Ktovie, čo všetko ešte objavíte v ponuke náhradných dielov, možno aj dátový kábel, ktorý sa vám nechcelo ísť kupovať do mobil shopu.