Black Friday, ktorý začal písať svoju históriu v minulom storočí, aj tento rok rozvíri vody v mnohých spoločnostiach. Jednou z nich je aj Dedoles, ktorý určuje trendy alternatívnej módy široko ďaleko. Ak teda hľadáte vianočný darček za skvelú cenu spĺňajúci podmienku originality, nahliadnite do jeho portfólia.

Nakupujte s e-shopom Dedoles – darčeky originálne aj spoločensky prijateľné

Jedna myšlienka priviedla dokopy ľudí, ktorým na životnom prostredí a hodnotách spoločnosti skutočne záleží. Dedoles je dnes už známy e-shop, ktorý si vybudoval dobré meno až v 7 krajinách v zahraničí. Nespútané designy a originálne outfity – jednoducho oblečenie, v ktorom sa nájde každý, je vyrábané šetrnými výrobným procesom z prírodných a udržateľných materiálov.

Nerozhodujte, či nakúpite podľa svojho vkusu neba svedomia, Dedoles rozhodol za vás. Každý jeden darček neba kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadríte svoje jedinečné JA.

Tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych: Tričká, ktoré inde nenájdete

Dedoles vám ponúka množstvo tričiek s rôznymi motívmi a designy. V jeho obrovskom portfóliu nájdete zábavné motívy, tričká s fantasy a gotickými prvkami, tričká vyjadrujúce filmový a hudobný vkus. Jednoducho, kreativitu v každom slova zmysle.

1. Tričko Marvel Comics Deadpool Cards

Pre milovníkov komiksových príbehom a filmov vám Dedoles ponúka unikátne tričko s trochou vtipu, irónie a dobrým príbehom. Nebojte sa byť kreatívny, a ak máte vo svojom okolí niekoho, kto podobný darček ocení, obdarujte ho týmto originálnym kúskom.

2. Tričko Lietadlo B-52

Hľadáte darček pre niekoho, kto má záľubu v lietadlách, pracuje ako pilot alebo rád cestuje? Darujte mu toto originálne tričko s uleteným motívom v eko kvalite.

3. Tričko s krátkym rukávom Pivo

Pivo a nektár sú pre mnohých jednoducho dve synonymá. Tričko Pivo je skvelým vianočným darčekom pre každého pivné nadšenca. Kto šetrí vodu, pije pivo. A ten kto šetrí prírodu, zas nosí eko tričko od eshopuDedoles.