Nájsť vhodné skladovacie priestory, v ktorých bude uložené doslova „srdce vašej spoločnosti“, nie je jednoduché. Možností je veľa, no nie všetky sa dajú považovať za lukratívne. Čo hrá dôležitú úlohu pri výbere skladov na prenájom? Vieme, na čom by ste pri výbere vhodného miesta mali trvať.

Dostupnosť z rôznych lokalít

To, aby boli vaše sklady dostupné z rôznych častí mesta a napojené na dôležité dopravné uzly, je pri podnikaní alfou a omegou. Cestovanie tvorí podstatnú časť samotného podnikania, najmä ak je vaším firemným zameraním logistika, dopravné či prepravné služby. Dbajte na to, aby sa vaše sklady nachádzali na „správnom“ mieste. Blízkosť obchvatu, letiska, či diaľnice, je mimoriadnou výhodou.

Bezproblémový parking

Poznáte to. Niektoré firemné priestory sa nachádzajú v centre mesta na pešej zóne. Zaparkovať a dostať sa k nim býva niekedy hotová tortúra. Vyhnite sa podobným ťažkostiam a zriaďte svoje sklady v priestoroch pri bratislavskom letisku, kde je o všetko, vrátanie parkovania, postarané. Tieto sklady na prenájom vás presvedčia, že nájsť výhodné miesto pre svoj biznis, môžete aj na periférii mesta.

Príjemné prostredie

To, aby ste sa počas pracovnej doby cítili dobre, je veľmi dôležité a tento faktor priamo úmerne ovplyvňuje aj samotný výkon a efektivitu práce vás a vašich kolegov či podriadených. Stavte na istotu, vytvorte pracovné podmienky v pracovnom prostredí, ktoré sa pravidelne zveľaďuje a pôsobí čisto a príjemne. Aj to veľmi ovplyvňuje, ako sa nám pracuje.

Bezpečnosť – stráženie priestorov

Pocit, že váš majetok je pod drobnohľadom, je maximálne dôležitý. Nechať cenný tovar v skladových priestoroch, chce pocit bezpečia 24 hodín sedem dní v týždni. Presne toľko času venuje strážna služba monitoringu kancelárskych a skladových priestorov v priestoroch bratislavského letiska Milana Rastislava Štefánika. Presvedčte sa, že strážené sklady sú tým ideálnym riešením aj pre váš biznis.

Variabilnosť priestorov pre potreby spoločnosti

Priestory, v ktorých budete mať sklad firmy, by mali dokonale spĺňať potreby vašej spoločnosti, a ak je to potrebné, mali by byť flexibilné vašim požiadavkám. Prispôsobenie skladov chodu firmy, je ideálnym pilierom, na ktorom sa dá stavať úspešné podnikanie.