8d232990422ac19cefbbcb1fb5696212_0

Rekonštrukcia interiéru rodinného domu zahŕňa veľa starostí a povinností. Jednoduchým riešením by bolo zveriť prácu do rúk bytových dizajnérov, ktorí dokonale zladia nábytok s doplnkami. No práca takých profesionálov je pomerne nákladnou záležitosťou, a preto sa veľa majiteľov rodinných domov rozhoduje pre rekonštrukciu svojpomocne. Inšpirácie na internete je viac než dosť. Ale dosť rozprávanie o prestavbe ako takéj.V nasledujúcich riadkoch sa zameriame skôr na doplnky v podobe obrazov na steny.

Umelecké dielo môže v miestnosti pôsobiť nevhodne, ak nekorešponduje s ostatným vybavením. Zamyslieť by ste sa mali nielen nad priestorovými možnosťami, ale aj nad farbami a štýlom danej izby.

Malé umelecké dielo, ktoré má neskutočnú hodnotu, sa môže v príliš veľkej obývacej izbe stratiť. Veľkosť obrazu by mala byť adekvátna. Zabúdať by ste nemali ani na rámy na obrazy, ktoré hrajú u estetickej hodnoty veľkú úlohu. A naopak príliš veľký obraz v malom priestore nebude ani tak dominantným, ako prekážajúcim elementom.

U výberu rámu by ste mali byť opatrní, pretože siahnuť po prvom ráme, ktorý sa vám zapáči, nemusí byť šťastná voľba. Vzhľad rámu by mal zvýšiť úroveň umeleckého diela. A kúpiť rámik niekde v obchode by bolo príliš lacné.

Kto ponúka rámovanie obrazov v Bratislave?

Vo slovenskej metropole pôsobí veľa spoločností, ktoré majú vo svojej kompetencii rámovanie obrazov v Bratislave. Veľkej popularite sa teší spoločnosť s 23-ročnou tradíciou, ktorá vystupuje pod názvom Hollywood Art rámovanie obrazov. Špecializuje sa nielen na rámovanie obrazov a plagátov, ale aj fotografií nadmerných rozmerov, zrkadiel či výšiviek. Odborník na rámovanie vám vyjde vhod aj v okamihu, kedy potrebujete zarámovať dres, pohár či medailu.

Ak vás zaujíma cena za rámovanie obrazov, pošlite otázku prostredníctvom webovej stránky. A dozviete sa konečnú cenu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám.