12672196_sSnáď každá z nás miluje nakupovanie! Kúpiť si vysnívanú kabelku, nádhernú blúzku či topánky sú obľúbenou činnosťou nejednej ženy. Muži zase milujú nákup elektroniky či príslušenstva do áut. Pokiaľ sú tieto produkty i za výhodnú cenu, tá radosť sa asi ani nedá opísať. Pokiaľ chcete mať aj vy prehľad o aktuálnych letákoch, ktoré ponúkajú vaše obľúbené predajne, stačí, že budete pravidelne navštevovať portál zlacnene.sk. Na jednom mieste nájdete akčné letáky, pripravované akcie a novinky, ktoré sa chystajú a vy ich už nikdy nepremeškáte. Kaufland, Lidl, Tesco, Billa či Coop jednota síce poskytujú pre svojich zákazníkov letáky v tlačenej podobe, no uznajte sami, že prezrieť si vami vybrané letáky Tesco a akciové ponuky na konkrétne produkty, je omnoho rýchlejšie i efektívnejšie.

Využite množstvo skvelých výhod!

Služba Strážca zliav je určená pre tých, ktorí si želajú zasielať e-mailové upozornenia priamo na e-mail. Vďaka nej sa nemusíte báť, že vám akciové letáky uniknú a vy nestihnete nakúpiť váš obľúbený čaj či kávu za zvýhodnenú cenu v niektorých z obchodných reťazcov. Letáky sa však týkajú nielen potravín, ale i oblečenia, športových potrieb, elektroniky, nábytku, drogérie, parfumov … Ponuka sortimentu je skutočne pestrá, takže na svoje si príde naozaj každý z vás. Kupóny, ktoré ponúkajú množstvo skvelých výhod či možnosť vytvoriť si nákupný zoznam sú ďalšie z noviniek, ktoré si určite obľúbite.

Výhody, ktoré ponúka portál Zlacnene.sk

  • denne desiatky nových letákov,
  • pravidelne aktualizované informácie,
  • tisíce produktov,
  • množstvo kupónov a noviniek pre všetkých užívateľov,
  • zoznam obchodných domov a reťazcov na území Slovenskej republiky,
  • informácie o otváracích dobách, fotografiách, presných adresách a mapách vami vybraných predajní.

Aj vy veríte, že sledovať portál sa naozaj oplatí? Presvedčte sa sami a začnite aj vy šetriť na bežných nákupoch, ktoré uskutočňujeme denno-denne.
Autorské právo: olivier26 / 123RF Reklamní fotografie