Ak ste o značke Desigual ešte nepočuli, čítajte ďalej. Nová kolekcia Desigual totiž prináša štýl, ktorý by ste u mnohých iných značiek hľadali márne!

Leto je za rohom, čo znamená jedno – nutnosť začať sa pomaly ale isto pozerať po veciach, ktoré v tomto najteplejšom ročnom období budete nosiť. Pre niekoho malina, pre iných naozaj ťažká drina. Zladiť totiž novú letnú módu s existujúcim šatníkom tak, aby nové veci boli čo najštýlovejšie, ale zároveň nezruinovali vašu peňaženku, nemusí byť vždy jednoduché. Tu sa dostávajú k slovu šaty, kabelky a dámske topánky Desigual. Kým sa však na nich pozrieme, odpovedzte si na jednoduchú otázku – keď potrebujete nové veci na leto, do ktorého obchodu, prípadne na akú značku sa obrátite? Mnoho ľudí spadá do tradičného stereotypu známych a v našich končinách najpopulárnejších značiek, nebudú predsa skúšať nič nové, keď sú už na nejakú značku zvyknutí. Potom tak vyzerajú aj naše ulice, za deň narazíte na niekoľko ľudí, ktorí majú oblečené to isté tričko, šaty alebo topánky. Pokiaľ chcete byť naozaj iní, musíte siahnuť po niečom, čo je osvedčené, ale v našich končinách nie veľmi rozšírené, napríklad po značke Desigual!

Nezmeškajte Desigual výpredaj!

Desigual je španielska značka, ktorá patrí medzi najprestížnejšie v Európe. V jej ponuke nájdete šaty Desigualkabelky Desigual, ale aj dámske topánky Desigual. Napriek popularite značky v iných európsky krajinách, sa na Slovensko zatiaľ veľmi nerozšírila. Na Slovensku môžete produkty Desigual nakupovať na webe Differenta.sk. Čím je ale značka Desigual tak výnimočná? Jej produkty sú kombináciou toho hlavného, čo by ste mohli požadovať – luxusu, modernosti, ale zároveň zábavy a sviežosti. Šaty Desigual vás rozhodne dostanú svojím jedinečným dizajnom, rovnako ako kabelky Desigual, ktoré sú dokonalým doplnkom k vášmu outfitu. Zavŕšte to dámskymi topánkami Desigual a dostane štýl, ktorý sa len tak hocikde nevidí. Aktuálne Desigual zľavy zaručia, že váš vysnený produkt získate za naozaj výhodnú cenu. Tak hor sa na nákupy!