Pokiaľ pri stavebných a remeselníckych prácach využívate tradičné a vysoko náročné postupy, mali by ste vedieť, že v súčasnosti je k dispozícií aj moderná technológia, ktorá môže celý proces nielen urýchliť, ale najmä skvalitniť. Jadrové vŕtanie posúva tvrdú prácu na úplne inú úroveň. Naša spoločnosť ho využíva už od roku 2005 a za sebou máme rad skvelých projektov i spokojných klientov. V prípade, že potrebujete vytvoriť nejaký typ otvorov pre špecifický technologický prestup (kúrenie, voda, plyn, kanalizácia, okenné a dverné otvory, vypĺňanie dutín, spevňovanie tunelov…), odstrániť časti alebo celé plochy stien, stropov, nosníkov a mostov, neváhajte nás osloviť. Dilatačné špáry, drážky pre káble či iné stavebné materiály vykonávame denne a problém nám nerobí prekonať železobetón, betón, kameň, tehlu, asfalt alebo plynosilikáty. Vŕtanie, rezanie a brúsenie betónu v akejkoľvek súvislosti je náplňou našej práce a s jadrovým vŕtaním sa stáva jednoducho záležitosťou. Prečo je tento technologický postup taký skvelý a v čom je naša spoločnosť iná oproti konkurencii? Odpovede nájdete v nasledujúcich riadkoch. 

Niekoľkokrát účinnejšia, omnoho jednoduchšia

Práca s moderným technologickým vybavením, akým jadrové vŕtanie rozhodne je, sa stáva obľúbenou i z toho dôvodu, že tu nehrozia žiadne vibrácie, je bezhlučná a bezprašná. Podstatou zariadenia je diamantová technika, ktorá pracuje 20-krát efektívnejšie než pneumatická zbíjačka. Pri vŕtaní vzniká odpad, ktorý môžeme nazvať aj jadro, preto aj pomenovanie jadrové vŕtanie. Diamantové segmenty v kruhovom stave vrtáku pracujú tak účinne, že vyvŕtaný otvor už netreba ďalej upravovať. Vďaka tomuto postupu sa teda skvalitnilo celkové rezanie betónu. Cena, ktorú bežne naša spoločnosť za prevedené služby ponúka, sa dá upraviť podľa Vašich individuálnych požiadaviek, no tú základnú si môžete pozrieť na našom webe. Kvalitné vrty slúžia nielen na spevnenie nosných pilierov, ale čoraz častejšie sa využívajú aj na overenie kvality stavebného podkladu. Vďaka revolučnej technológii jadrového vŕtania si dokážeme poradiť aj s povrchom, pri ktorom by začali iné zariadenia kolabovať.

Naše prednosti nám dávajú náskok pred konkurenciou

Súčasťou nášho tímu je štrnásť vyškolených pracovníkov, ktorí denne prevádzajú brúsenie, rezanie a vŕtanie do panelu so živelným zápalom. Podávajú perfektný výkon a práca je raz-dva hotová. Radi sa prispôsobíme akýmkoľvek návrhom a nezáleží na tom, či ste bežný občan alebo veľká stavebná firma. S našou spoločnosťou sa nemusíte obávať ani takého amaterizmu ako je narušenie statiky. Sme vysoko flexibilní, dynamickí a zodpovední. Všetky tieto vlastnosti z nás robia dôveryhodného partnera, ktorý sa touto cestou uchádza o Vašu priazeň. V prípade, že plánujete prevádzať stavebné úpravy, dajte priestor aj jadrovému vŕtaniu a našej spoločnosti. Budeme sa tešiť na Vaše objednávky.

Foto: jadrove-vrtanie.sk